Maailm

FOTOD | Malaysia Airlinesi lennul üritas reisija kokpitti tungida, ähvardades meeskonda pommiga

Toimetas Piret Kütt, 1. juuni 2017 09:59

7 KOMMENTAARI

h
Hair Transplant Cost/ 22. juuni 2019 09:45
h
Hair Transplant Cost/ 22. juuni 2019 09:44
Thinking of getting a hair transplant (often known as "hair plugs")? Here's everything you need to know about the procedure, healing, and costs before you go under the knife. https://hairtransplantcost.health.blog/
P
!!!/ 1. juuni 2017 12:25
Pildil näib kuidagi prohveti poja järgi välja.
p
Piibelnet/ 1. juuni 2017 12:37
Jeesusel olid vanaema ja jüngrid , poegi põlnd.
K
?/ 1. juuni 2017 17:15
Kust see enesekindel nina.tark välja kukkus? Oled sa ise piiblit üldse lugenudki? Teatavasti oli Jeesusel lisaks vanavanematele nii ema Maria (neitsi Maarja) kui ka seaduslik isa, keegi puusepp Joosep Naatsareti linnast. Ning piibel mainib korra, et Jeesusel oli ka nooremaid vend ning õdesid. õigemini geneetiliselt poolvendi ning õdesid, kuna nemad olid tema ema Maria ja Joosepi lapsed.
Jeesusel olid ka mõned temale järgi jooksvad noored naisaustajad, tuntuim neist oma ajastu kohta veidi vabade elukommetega preili Maarja Magdaleena, kellegi üsna jõuka mehe Laatsaruse noorem õde. Ja Jeesust ei nimetata mitte prohvetiks vaid hoopiski Messiaseks, jumala enda ainsaks pojaks.
Maailma tuntuim prohvet on teatavati 600 aastat hiljem elanud, Mekast pärit, ja endast märksa vanema ning väga jõuka lesega abiellunud ning seeläbi auväärt kaupmeheks saanud härra Muhamed, Kes olevat hiljem saanud äkki peaingel Gaabrieli vahendamise läbi ilmutused Allahilt endalt ning kellest sai seejärel uue usu, islami rajaja ning kuulutaja.
k
Kaja/ 1. juuni 2017 11:58
Millega siis veel tegu oli??? Miks ajada rahvale lolli?