Eesti uudised

KADUNUD GLAMUUR: Edgar Savisaar pidas oma sünnipäeva büroohoones (39)

Kristjan Väli, 1. juuni 2017 04:00
Edgar Savisaare sünnipäevFoto: Martin Ahven

Tundub, et suurustavad ja meeleolurohked Hundisilma sünnipäevapeod on möödanik, sest tänavu pidas Edgar Savisaar oma 67. sünnipäeva tagasihoidlikus, võiks öelda, et lausa haiglahõngulises füsioteraapiakeskuses.

Unine kolmapäeva pärastlõuna Tallinnas Ülemiste keskuse taguses ärikvartalis elavneb minutitega, kui kellaosuti hakkab lähenema kahele päeval. Kohe-kohe algab legendaarse poliitiku Edgar Savisaare sünnipäevapidu, mis tänavu toimub füsioteraapiakeskuses Füsioart. Kui Õhtulehe ajakirjanik Savisaare 67ndale sünnipäevale jõudis, oli Heimar Lenk juba kohal. Mis sest, et ametlikult algab pidu alles kümmekonna minuti pärast. "Uksed avatakse kell 14 ja hoitakse lahti 16ni," seisab tagasihoidlikus, ent täpses sünnipäevakutses Savisaare avalikus Facebookis. Sellest hoolimata on Lenk ja üksikud külalised veidi varem kohale tulnud ning sünnipäevalisele ka kõike kaunist ja head ära soovinud.

Peo päralt on pea terve Fysioarti korrus – kolm pisikest tuba ja köök. Seda kõike ühendab väike ootesaali meenutav ruum, mille nurgas istub ka sünnipäevalaps ise. Hoolimata sellest, et Savisaar on ratastoolis, on tal kaval sära silmis. Suviselt hele triiksärk seljas ja viigipüksid jalas, mida hoiavad üleval lumivalged traksid. Tema vasakul käel asuvale hallile pingile on asetatud kingiks saadud kaks ikooni, lillekimp ja paar kirjut kingikotti. Ruumi keskel seisab väikese leti taga pruuniks päevitunud mees, kes ulatab lahkelt joogipoolist – värvilist limonaadi või tervislikku smuutit. Alkoholi peol ei pakuta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.07.2017
Ülemiste keskus proovib konkurenti halvata
02.06.2017
TV3 VIDEO | Neeme Lall: "Tere tulemast muutuste lainele!"
31.05.2017
GALERII | Poliitikalegend Edgar Savisaar tähistab täna sünnipäeva
31.05.2017
PALJU ÕNNE, EDGAR SAVISAAR 67 | Millised on sünnipäevalapse kümme varjundit?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee