Maailm

NASA miljardärist partner: tulnukad elavad Maal meie keskel (80)

Õhtuleht.ee, 1. juuni 2017, 04:00
Foto: Videokaader saatest "60 minutit"
Las Vegase kinnisvaramagnaat Robert Bigelow kutsuti telejaama CBS uudistemagasini "60 minutit" rääkima tema firma Bigelow Aero­space koostöös NASAga arendatavast kokkupakitud kosmoseehitiste projektist – prototüüpi juba katsetatakse orbiidil.

Kosmoses lahti hargnevatest kergmoodulitest saab luua hiigelehitisi – haiglaid, hotelle –, mida tahes kaugete tulevikulendude tarvis.

Kuid reporteri ja 73aastase miljardäri jutuajamine võttis peagi mõneti ootamatu pöörde, kui ühes videolõigus reporter Lara Logan ja Robert Bigelow Las Vegase poole sõitsid. Ühes kanjonis tuli jutuks, et siin kohtusid Bigelow vanavanemad ufoga: "See ilmus, lisas muudkui kiirust ja kattis varsti kogu vaatevälja auto esiaknast. Võttis siis uue kursi ja kadus silmapiirilt." Logan ei jätnud küsimata, kas Bigelow usub tulnukatesse.

"Ma olen nende olemasolus absoluutselt veendunud," ütles miljardär ja lisas, et nad on Maal käinud ja viibivad siin ka praegu meie keskel. "Ma olen kulutanud miljoneid ja miljoneid nendega seotut uurides. Rohkem, kui keegi teine siin maamunal." Logan arvas, et ufodest ja tulnukatest rääkides võib ju naerualuseks jääda. "Ma ei hooli sellest, teiste arvamus ei muuda midagi sellest, mida ma tean. Te ei pea sõitma kaugetele kosmosereisidele, et kohtuda tulnukatega. Nad on siinsamas, meie keskel – otse meie nina all." USA lennundusagentuur kinnitas "60 minutile", et saadab kõik ettekanded arvatavate ­ufode ja tulnukate kohta edasi Bigelow Aerospace’ile. Ka NASA pole tema uurimistest ärevil, vaid jätkab edukat koostööd.

80 KOMMENTAARI

T
/ 1. juuni 2017, 23:06
Tulnukate laager Maal: http://www.imdb.com/title/tt1136608/ . District 9. Tänapäeva Krõlovi valm tõelistest tulnukatest. Euroopas asus taoline laager Calais' Prantsusmaal.
i
Igatahes 1. juuni 2017, 21:58
Lõpmatuseni ei saa silmi sulgeda ja tõde varjata. Kes jäävad ootama valitsuse sellekohast teadaannet, siis probleem ongi ühiskonna turvalisuses. Aga naer iseenesest on tervislik, kui see on siiras.
Loe kõiki (80)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee