2
fotot
Marilyn Kerro (Robin Roots)

Nõiatar Marilyn Kerro hoiatab maagiasse uskujaid peegli halbade mõjude eest.

Teadjanaine räägib oma blogis, et peeglil on võime koguda negatiivset energiat ning kui peegli omanik vaatab sellesse vähemalt korra päevas, tuleks tal järgida teatud reegleid, et mitte langeda peegli mõju alla.

Peegel ei ole üksnes peegeldaja enda peegeldus, vaid ka nende oma, kes tal külas käivad, räägib nõianeiu. Eriti ettevaatlikult tuleks suhtuda aga vanadesse peeglitesse. Et peeglisse suletud hingest vabaneda, aitab siis ainult peegli purustamine.

Kui peegel on aga katki, on parem sinna mitte vaadata. Rahvasuu ütleb, et peegli purunemine toob seitse aastat õnnetut armastust. Marilyn Kerro soovitab mitte paanikasse sattuda ja annab nõu, kuidas sel puhul toimida.

Need, kes usuvad peegli maagiasse, saavad täpsemalt lugeda Marilyn Kerro blogist.

Jaga artiklit

43 kommentaari

O
oraakel  /   13:38, 31. mai 2017
Räägitakse, et kui täiskuu ööl kassikorjuse- ja veeämbriga teeristi minna ning kolm korda enda peegelpilti ämbrist vaadata, siis pidavat öösel unes nägema, kes järgmistel valimistel valitsusse pääseb.
O
oh õudust  /   11:39, 31. mai 2017
see kerro on ikka tõesti väga haige. Ja on näha, et haigus süveneb kiiresti. No nii lo...lli juttu tänapäeval ajada, peab ikka päris sassis olema. Miks juuksurid, moedisainerid, ilusaolngi töötajad elavad päris heal järjel ja veedavad enamus oma tööaega peeglite keskel. Keskaeg on vist tagasi tulnud. Miks kerro ei räägi sellest, kui kahjulik on arvuti ja nutitelefoni kasutamine, kuidas need mõjutavad inimese aju. Selleni ilmselt tema haridustase ei küüni. Sellest ka sellised rumalad kirjutused.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis