Maailm

Tagasi Manchesteris: Ariana Grande esineb koos teiste staaridega heategevuskontserdil (2)

Toimetas Greete Kõrvits, 30. mai 2017, 20:03
Ariana GrandeFoto: Reuters / Scanpix
Eelmisel esmaspäeval mõrvas enesetaputerrorist Manchester Arenal lauljanna Ariana Grande kontserdi järel 22 inimest ja vigastas kümneid. Šokis laulja suutis esialgu väljendada vaid kahetsust ja jättis oma ülejäänud Euroopa tuuri ära. Nüüd on naine Manchesteri tagasi tulemas ja esineb koos teiste staaridega pühapäeval heategevuslikul kontserdil.

Piletite müügist saadud tulu läheb ohvrite perede ja vigasaanute toetuseks, kirjutab BBC. Kontserdi pealkirjaks on One Love Manchester (Üks armastus: Manchester ingl. k. - toim.). Need, kes traagilisel õhtul Grande kontserti külastasid, pääsevad pühapäevasele üritusele tasuta. Kontsert toimub Old Traffordi kriketiväljakul. Piletid tulevad müüki neljapäeval ja BBC kannab kontserti üle nii raadios kui televisioonis.

Samal teemal

Praeguseks on teada, et lisaks Grandele esinevad kontserdil Take That, Miley Cyrus, Justin Bieber, Coldplay, Katy Perry, Usher, Pharrell Williams ja Niall Horan. Esinejate nimekiri võib veel täieneda. Väljakule mahub kuni 50 000 pealtvaatajat ja kohaletulijatel palutakse käe- ning seljakotid koju jätta.

Manchesteri peakonstaabel Iain Hopkins kinnitab, et kõigepealt räägiti ohvrite perekondadega ning enamik neist olid kontserdi suhtes väga positiivselt meelestatud. Ta mõistab ka neid, kes nii ei tunne.

23-aastane Grande ütles: "Ma ei taha elada terve aasta ilma et saaksin näha ja hoida oma fänne ning neid rõõmustada. Ma naasen imeliselt vaprasse Manchesteri linna, et veeta aega oma fännidega ja esineda heategevuslikul kontserdil, austada ohvreid ja nende perekondi ja koguda nende heaks raha."

2 KOMMENTAARI

k
kontsert 31. mai 2017, 16:21
pauk
kontsert
pauk...
küll need pommipanijad lõpuks otsa saavad
T
!!! 31. mai 2017, 01:35
Tema kuulsus ning tuntus on nüüd varasemaga võrreldes peajagu kasvanud. Mina näiteks ei teadnud enne toda terroriakti temast praktiliselt üldse suurt midagi. Lihtsalt üks paljudestnoortest staariks pürgijatest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee