Maailm

Ametnikud kinnitavad: Briti loomaaias talitaja tapnud tiiger on endiselt elus

Toimetas Piret Kütt, 30. mai 2017, 11:07

7 KOMMENTAARI

k
krt/ 31. mai 2017, 08:36
milles loom süüdi oli kui ta järgis oma instinkte, metslooma ei tohi kallistada nagu kassipoega kes samuti vahel küünistab.
m
mhm/ 30. mai 2017, 18:50
alati tapetakse loomad. Aga ei mõelda üldse , et miks neid loomi piinatakse ja kinni hoitakse puurides. Elagu parem vabaduses ilma stressita , kasvatagu oma poegi , siis poleks ka probleemi et murdis ära inimese.
t
to mhm/ 31. mai 2017, 02:25
Kus see vabadus siis on? Arengumaad on rängalt ülerahvastatud, polegi enam vaba, metsikut loodust. Ja kui mõni suur loom veel ringi hulgubki, siis kõmmutavad kohalikud salakütid ta maha. Oma põllulapi kaitsmiseks ning oma igavesti näljase pere toiduks, suveniiri ning trofeejahtijate müügiks või kokkuostjate jaoks. Kes hiina meditsiini imerohtude jaoks toorainet hangivad. Mõned liigid nagu miilu ehk davidi hirv on vabast loodusest juba ammugi välja suretatud ning elab veel vaid loomaaedades.
H
?/ 30. mai 2017, 15:27
Huvitav, miks pealkirjas esinev sõna kommentaaris sisalduda ei tohi? Selle otsemaid moderaatorile modereerimiseks viib?
J
???/ 30. mai 2017, 15:08
Ja miks peakski süütut looma tapma, kes käitub vastavalt oma loomulikele instinktidele? Pigem tuleks küsida, mida tegi talitaja valesti, et see võimalikuks osutus. Üldreeglina suurkiskjatele toiduga puuri ei minda, vaid ulatatakse see läbi vastava ava või seadme.
h
hmm/ 30. mai 2017, 11:22
Apppiii, tunti muret looma edasise saatuse kohta!!! Kui inimeste pärast ka nii palju muret tuntaks, kui loomade pärast, siis oleks maailm päris ilus koht!
k
kohtlane kroonik/ 30. mai 2017, 13:51
mul tuli sama mõte. kui oleks kirjutatud, et "talitaja tappis tiigri", siis oleks oiui, milline mõrtsukas... tiiger on aga sündinud murdja.lta võib küll olla nunnu ja kutsikast saati kasvatatud, aga murdjaks ta jääb. ilmselt eiras talitaja ohutusnõudeid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee