11 kommentaari

K
Kuna  /   14:26, 27. mai 2017
eelmine komm eelmodemisest kaugemale ei jõudnud, siis ütlen uuesti ja lühemalt. See raha väljalüps arvete suuremaks joonistamise või üldse topelt arvetega käib juba terve kümnendi kui mitte rohkem. Lihtsalt praeguseks on see nii massiliseks muutunud, et süteemi traagelniidid hakkasid välja paistma.
M
minule tundub  /   08:44, 27. mai 2017
et maskidega mehed peaksid külastama Haigekassat
K
kas mitte  /   11:58, 28. mai 2017
liiga kergekäeliselt ei kirjutata välja ravimeid,haiguse põhjuseid selgitamata ja ravimata?Ravimitööstus ja müük on väga suur äri.Tarbijaid on vaja juurde tekitada.
M
mai  /   08:24, 27. mai 2017
kontrollige ka eriarste, tehakse juurdekirjutusi ja kõige ahnemad on hambaarstid kuid see ei huvita kedagi- inimene peab ju ise maksma
V
vana Setu  /   04:06, 27. mai 2017
Juba kümmekond aastat tagasi hakkas meedikute suust saunapidudel kostma, et seda haiget kassat annab ikka täiega lüpsta. Oluline oli saada patsient korraks sisse ja kui teda sai veel paar korda sama asjaga tagasi kutsuda, siis sinna midagi juurde ka tekkis. Oluliseks sai meditsiiniasutuse külastamise kord, mitte tulemus. Täpsemini uurima hakkasid, siis jäid vait, ka napsuse peaga aga hingel neil nii palju kripeldas, et asja ikka mainisid. Lüpsik läks selle haigekassaga juba siis, kui kogu meditsiiniasutuse ülalpidamine läks haigekassa rahade peale. Laseme koristajad lahti ja ostame teenuse sisse. Näiline kokkuhoid palgafondi pealt (või jagati see omade vahel ära) aga halduskulu suurenes kahe- või kolmekordselt koristaja palgakuluga võrreldes. Kulu läks teise "rea" peale. Rahval sellest kergem aga ei hakanud. Rahvalt kerjatakse seadmete ostuks raha aga juhtkond luhvtitab 14-nda palgana samas suuruses summa endale preemiaks. Ei teki mingit kaastunnet ega solidaarsust meedikute järjekordse rahalunimise streigi peale, ahnuset lõhki nad ka ei lähe. Olen kogenud isegi tasulises vastuvõtus, et kui nende poolt "boonusena poole hinna eest" pakutavad teenused huvi ei paku, siis kaob ka meedikul huvi selle probleemiga tegeleda, millega ma tema vastuvõtule tulin ja mille eest ma juba maksnud olen.
T
tuutu  /   21:10, 26. mai 2017
Ja kui haigesse kassasse midagi teatada siis tänatakse info eest ega liigutata lillegi, sest vennad on ise ju asjas osalised. Lihtsalt oksele ajab! Sarapuust on vaja teha suur spektaakel, aga neid puhtalt varastest haige kassa tegelasi ja arste ei võta keegi kinni ega pane vangi! Mitte keegi ei taha uuridagi, kas prokuratuur on ke reformarite poolt ära ostetud?
  /   23:07, 26. mai 2017
Haigekassa infost järgi pärides ei teata isegi oma lepingupartnereid, vaid selleks nad helistavad ise kliinikusse ja pärivad järgi. Alates 1. juulist hakkab kehtima uus hambaravihüvitis, millest pole meedias lähemalt juttugi, sest paljud hambaraviteenuste osutajad loobuvad lepingust ja hüvitist hakkavad saama vaid need, kes käivad selliste hambaarstide juures, kes on uue lepingu sõlminud.
J
Just!  /   20:58, 26. mai 2017
Ammu oleks juba pidanud seda kassat puistama!
K
kassapidaja  /   19:22, 26. mai 2017
tulge appi, tulge appi , meil on vaja palju pappi !
H
haige kassa  /   19:15, 26. mai 2017
Laske meil eluga edasi minna!
A
Arvamus  /   18:54, 26. mai 2017
Haigekassa on hullem kui Tallinna linnaviletsus

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis