Eesti uudised

RIIGIPROKURATUUR: abilinnapea Sarapuu oli seotud kahtlase prügiäriga (11)

Maarit Stepanov, Kristjan Väli, 26. mai 2017, 04:00
PRÜGI JA PROBLEEMID KUHJUVAD: Arvo Sarapuuga seostataval prügifirmal Baltic Waste Management on linnaelanike seas halb maine.Foto: Martin Ahven

Riigiprokuratuur ja kaitsepolitseiamet pidasid eile seoses Tallinna prügiäriga kahtlustatavana kinni Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu ja veel kaks inimest. Tegevlinnapea Taavi Aasa sõnul ei näe ta mingit võimalust, et Sarapuu saaks linnavalitsuses jätkata ja mees esitaski lahkumisavalduse.

Riigiprokuratuuri avalike suhete juht Kadri Tammai kinnitas, et ülejäänud kaks prügiäriga seotud kinnipeetavat on Margo Tomingas ja Kaido Laanjärv. Margo Tomingas on samal ajal nii Sarapuu väimees kui ka osaühingu ATKO Grupp juhatuse liige. Kaido Laanjärv on aga osaühingu Baltic Waste Management (BWM) omanik, kes on mitu Tallinna prügihanget võitnud ja seejärel töös haruldast käpardlikkust üles näidanud.

Riigiprokurör Laura Feldmanis selgitas eile, et esimeste uurimistoimingute tarvis nende kolme kinnipidamisest piisab, kuid rõhutas, et tänavu 1. märtsil alustatud kriminaalmenetlus on veel algstaadiumis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11. juuni 2019, 07:07
PRÜGIÄRI: Arvo Sarapuu väimees astub kohtu ette
31. detsember 2018, 17:16
Riigiprokuratuur lõpetas Arvo Sarapuu kriminaalasja
23. november 2017, 18:15
Kohus tuvastas Lasnamäe ja Nõmme piirkonna prügiveo korraldamises õigusvastasuse
20. oktoober 2017, 16:11
Ministeerium kavandab prügitasude järsku tõusu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee