Eesti uudised

Kapo vabastas Arvo Sarapuu vahi alt (44)

Toimetas Kristin Aasma, 25. mai 2017 18:06
Arvo SarapuuFoto: Martin Ahven
Kaitsepolitseiamet vabastas vahi alt Tallinna endise abilinnapea Arvo Sarapuu täna veidi enne kella 18, teatasid ERRi raadiouudised. 

Täna kella 16 ajal esitas Sarapuu ka avalduse Tallinna abilinnapea ametikohalt tagasiastumiseks. 

Samal teemal

Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu esitas avalduse ametikohalt tagasiastumiseks alates 26.05.2017 vastavalt Kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse § 461 ning avaldus on saadetud Tallinna Linnavolikogu esimehele, edastas Raepress.

Riigiprokuratuur ja kaitsepolitseiamet pidasid täna kahtlustatavana kinni Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu ning ka tema kaks kaasosalist. 

Riigiprokurör Laura Feldmanis selgitas täna pressikonverentsil, et kahtlustuse kohaselt heidetakse Arvo Sarapuule ette, et kahe isiku kaasabil on ta olnud varjatult seotud osaühinguga Baltic Waste Management ning osalenud Tallinna abilinnapeana sedasama äriühingut puudutanud otsuste tegemisel. “Sellest lähtuvalt ongi siis leitud, et olles ühelt poolt seotud äriühinguga Baltic Waste Management ja teiselt poolt abilinnapeana osaledes ja suunates otsuseid, mis selle äriühinguga on seotud, on alust talle ette heita toimingu piirangu rikkumist,” selgitas riigiprokurör.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee