Eesti uudised

Riigikogu aseesimees: Korb käitus tagasi astudes riigimehelikult  (14)

Toimetas Denes Kattago, 25. mai 2017 12:05
Enn Eesmaa.Foto: Alar Truu
Riigikogu asespiiker Enn Eesmaa sõnas, et Mihhail Korbi otsus lahkuda ministriametist oli riigimehelik samm, mis näitas tugevat poliitilist kultuuri.

Eesmaa sõnas, et riigihalduse minister Mihhail Korbi valitsemisala on keeruline ning käimas on mitmed olulised reformid, mille juhtimisega sai minister edukalt hakkama.

Samal teemal

„Kahtlemata on kahju, et ministri töö niivõrd oluliste protsesside keskel jäi poolikuks, kuid see samm oli tagasi astuda oli vajalik, et tugevamalt minna edasi. Mihhail Korbi samm on väärt näide ministri vastutuse tunnetusest ning heast poliitilisest kultuurist,“ sõnas Eesmaa.

Keskerakonna juhatuse liige lisab, et Korbi sõnad olid ebaõnnestunud, kuid ta tunnustas siiski seda, et minister ei peitunud oma sõnade eest, vabandas ning selgitas toimunut, kinnitades ühtlasi ka NATOsse kuulumisse olulisust.

„Kõige tähtsam on nüüd töö jätkumine riigihaldusministri valdkonnas ning usun, et Mihhail Korb on samuti igati valmis hea nõuga oma järeltulijat aitama. Kindlasti on ministri pädevus ja teadmised ka Riigikogus väga vajalikud ning oodatud,“ ütleb Eesmaa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee