Donald Trump ja Theresa May kohtumine 27. jaanuaril Valges Majas Foto: AFP / Scanpix
Toimetas Piret Kütt 25. mai 2017 10:03
Suurbritannia peaminister Theresa May pole rahul Donald Trumpi tegevusega, kuna USA meediasse on lekkinud fotod Manchester Arenalt kogutud uurimismaterjalist. 

Brittidest ametnikud olid maruvihased, kui New York Timesis ilmusid pildid sündmuspaigalt leitud asitõenditest, vahendab BBC. Samuti jõudis info Salman Abedi identiteedi kohta Ameerika meediasse enne, kui Suurbritannia seda soovinud oleks. 

BBC andmeil on Suurbritannia lõpetanud antud uurimise info jagamise USAga.

Usutakse, et May tõstatab info lekkimise teema üles NATO tippkohtumisel. 

Inglismaa aja järgi esmaspäeva õhtul hukkus Manchesteris enesetaputerroristi Salman Abedi tegevuse läbi 22 inimest, viga saanuid on 64. Hetkel on seoses juhtunuga vahistatud kaheksa inimest. 

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

no 25. mai 2017 11:43
Mida nad ometi kaklevad pidevalt. Võtku kõik ennast kokku ja ühiselt hakaku hävitama ISISt.
25. mai 2017 14:24
aga Euroopa kuulub nüüd juba ainult pagulastele,mis te huilgate
qq 25. mai 2017 11:39
NYT paistab saavat infot oma allikatest ja kirjutab ka Trumpist negatiivselt. Trumpil ei ole seal ju midagi keelata, erameedia teeb, mida tahab ja kui keelatakse, siis süüdistab sõnavabaduse piiramise pärast.
Room 25. mai 2017 13:36
Paistab, et materjalid USA meediasse lekitasid USA luureorganid, kes said need omakorda brittidelt. Britid aga edastasid materjale jänkidele koostöö huvides, mitte nende lekitamiseks pressile. President võib oma ametkondi korrale kutsuda, kuigi ta ka ise ei saa veel sellest aru, et kõigest, mida president teab ei pea kogu maailmaga jagama.
25. mai 2017 14:25
aga kui Euroopa kuulub sõstrasilmsetele ammu
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS