Eesti uudised

Viiest Keskerakonna ministrist järgmine maas: Korb püüdis survestada Lääne Elu NATO osa kustutama (75)

Eesti Päevaleht, 25. mai 2017 07:50
Mihhail Korb astus tagasi.Foto: Alar Truu
Eile õhtul tagasi astunud riigihalduse minister Mihhail Korb püüdis päeva jooksul veel päästa, mis võimalik ja survestada Lääne Elu toimetust tema NATO-teemalist väljaütlust maha võtma.

Lääne Elu peatoimetaja Andrus Karnau ütles Eesti Päevalehele, et Korb proovis pärast artikli ilmumist ja saabunud raevukat tähelepanu survestada selle kirjutanud ajakirjanikku NATO-t puudutanud osa loost välja võtma. Korb oli kursis, et saalis oli ajakirjanik, minister oli temaga veel enne ürituse algust vestelnud.

Korb üritas olukorda parandada, öeldes, et soovis tegelikult Eesti kaitseväge kiita, kuid tegi ebaõnnestunud võrdluse, mis viiski sõnavõtule, mida Lääne Elu kirjeldas.

Nüüd seisab Jüri Ratasel ees valik, kellele Keskerakonna liikmete seast teha ettepanek hakata uueks riigihalduse ministriks ning see peaks olema vene rahvusest poliitik.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes

Korb läheb nüüd tagasi riigikogu saadikuks, kus talle peab koha vabastama asendusliige Toomas Väinaste. Väinaste tuli riigikokku novembris 2016, kui Korbist sai Ratase valitsuse riigihalduse minister.

Samal teemal

15.06.2017
NATO-t halvustanud Mihhail Korb asub riigikogu väliskomisjonis tööle
31.05.2017
Endine riigihalduse minister: Ratas võiks rahvusvahelise kogemusega tippjuhi määrata
31.05.2017
Korbi vahetab riigihalduse ministri kohal välja Jaak Aab
26.05.2017
VÄIKERIIGI VALITSUSJUHT: loomulikult on Trumpil õigus esireas olla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee