Eesti uudised

Mihkelson: Keskerakond peab lõpetama Eesti julgeolekuhuvide kahjustamise (35)

Toimetas Kristin Aasma, 24. mai 2017 22:16
Marko Mihkelson (paremal).Foto: Alar Truu
Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson (IRL) leiab, et Eesti liikmelisust NATOs kahtluse alla seadnud riigihalduse ministri Mihhail Korbi tagasiastumine oli ainumõeldav otsus.

"Eesti valitsuse liikme Korbi  öeldu riivas tugevalt Eesti järjepideva julgeolekupoliitika aluspõhimõtteid, mille on rajanud meie rahva kannatused ning milles me oleme kokku leppinud juba  enam kui kakskümmend aastat tagasi,“ ütles Mihkelson.  

Samal teemal

"Keskerakonna mitmed tipp-poliitikud on viimasel ajal käitunud suure ükskõiksusega Eesti julgeolekuhuvide suhtes, seades esiplaanile kitsad isiklikud siseriiklikud eesmärgid või on enese teadmata rakendunud vaenuliku propaganda teenistusse," ütles Mihkelson.

"Ma kutsun peaminister Jüri Ratast otsustavalt lõpetama oma erakonna liikmete tegevuse Eesti julgeolekuhuvide kahjustamisel," rõhutas Mihkelson ning lisas, et "peagi algav Eesti eesistumine Euroopa Liidus ning idanaabri suurõppuse Zapad-2017 lähenedes meile nii olulised NATO heidutusmeetmed nõuavad valitsuselt täit ja üksmeelset tähelepanu".

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee