Eesti uudised

Mihhail Korb meelemuutusest: kasutasin kehva lauset, tunnistan seda (70)

Marvel Riik, 24. mai 2017 16:40
Riigihalduse minister Mihhail KorbFoto: Teet Malsroos
Korbi sõnul oli tema eilne jutt Haapsalus mõeldud pigem illustratiivses võtmes, mis kukkus valesti välja. „Võib-olla tõesti ma ei kasututanud kõige paremat lauset,“ ütles minister.

Riigihalduse minister Mihhail Korb kinnitas, et on igati NATO poolt. „Koostöö NATOga arendab Eesti kaitseväge ning teeb meid tugevamaks. Mulle lihtsalt meeldib ja olen seda alati pooldanud, et me oleksime ise võimelised ennast kaitsma, mitte ei peaks kellelegi toetuma. See oli minu sõnavõtu mõte. Võib-olla tõesti ma ei kastutanud kõige paremat lauset, kasutasin isegi kehva lauset. Tunnistan seda,“ ütles Mihhail Korb Õhtulehele.

Korbi selgituse järgi läks kohapeal kaitsekulutuste osas aruteluks ning see muutus emotsionaalseks. Minister ei tahtnud enda sõnul oma sõnavõtuga olla valijatele kuidagi meele järele, pigem oli tegu inimliku veaga. „Ma pingutasin oma näidetega üle, valisin valed sõnad,“ lisas ta.

Tänane Lääne Elu kirjutab, et riigihalduse ministril Mihhail Korbil oli teisipäeval kohtumine Haapsalu veteranidega, kelle juures Korb ütles, et ei toeta Eesti NATO liikmeks olemist, eelistades rohkem Soome riigikaitsepoliitikat.

Samal teemal

25.05.2017
Viiest Keskerakonna ministrist järgmine maas: Korb püüdis survestada Lääne Elu NATO osa kustutama
25.05.2017
Minister Korbi flirt venekeelsete valijatega NATO teemadel lõppes päev hiljem ametist ilmajäämisega
24.05.2017
ÕHTULEHE VIDEO JA FOTOD | Mihhail Korb astus riigihaldusministri kohalt tagasi
24.05.2017
Hannes Hanso: "Tore uudis päev enne NATO tippkohtumist Brüsselis. Mina laseks Korbi lahti."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee