Maailm

Manchesteris arreteeriti seoses esmaspäevase terrorirünnakuga veel kaks meest

Toimetas Piret Kütt, 24. mai 2017 13:03

2 KOMMENTAARI

t
Ta ju ainult teostaja/ 24. mai 2017 15:16
Põhilised mahitajad ja süüdlased on need tipud, kes neid sadade tuhandete kaupa Euroopasse soovivad tuua. Neid tegelikult need kümned ohvrid ei huvita. Neil kasutada liikumise ajal kümned turvamehed ees ja taga. Sageli ka tänavad suletud.
Põhilisi süüdlasi otsige sealt. Aga eks Euroopa elanikud ka ise süüdi. aikka ja jälle valitakse uuesti neid kes selle viletsuse kaela tõid ja toovad.
h
Hea inimene, salliv ja puha./ 24. mai 2017 13:31
Ma loodan, et politsei poisse liiga kaua kinni ei hoia, pole põhjust. Esiteks, see on üksikjuhtum. Teiseks on nad sõjakoledustest räsitud ja traumeeritud peaaegu et lapsed. Kolmandaks nad ei teadnud ju, et Inglismaal ei tohi pomm kaenlas ringi käia ja süütuid inimesi nottida. Kuidas nad oleksid teisiti käituma pidanudki ? Meie Kersti on nii hea inimene ja ütleb, et meile mahub erinevaid palju, ma loodan, et proua president toob needsamad inglismannide poolt tagakiusatud sõjapõgenikud meile, meile mahub palju. Kersti ütles. Ma ei saa aru mis brittidel viga on, mingi tühise plahvatuse pärast hakata põgenikke taga kiusama....