Eesti uudised

Sotsid määravad täna Tallinna linnapeakandidaadi  (2)

Õhtuleht.ee, 24. mai 2017, 09:11
Foto: TEET MALSROOS
Täna õhtul toimub SDE Tallinna üldkoosolek, mis koguneb Reaalkooli aulas, otsustab, kes on sotsiaaldemokraatide linnapea kandidaat Eesti pealinnas.   „Sotsiaaldemokraatide eesmärk on lõpetada Tallinnas Keskerakonna ainuvõim, mille märksõnadeks on seisak juhtimises ja korruptsioon valitsemises,“ ütleb Sotsiaaldemokraatide Tallinna piirkonna esimees Rainer Vakra.

„Me läheme kohalikele valimistele selleks, et pärast 15. oktoobrit pöörata Tallinn tuleviku, edumeelsuse ja innovatsiooni suunas,“ lisab ta.
 
Tallinna linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimees Anto Liivat lisas: "Meie linnapeakandidaadi - olgu ta naine või mees - sihiks peab olema ühendada kõigi nende inimeste püüdlused, kes soovivad alternatiivi iganenud ja sumbunud linnajuhtimisele."

"Liitlastena näeme siin kõiki tallinlasi, kes tahavad pealinna kui kaasaegse, avatud ja õdusa elukeskkonna üle rõõmu ning uhkust tunda. Meie oponentideks on korruptiivsest võimust kinni hoidjad ja muidugi need, kes ehitavad valimiskampaania üles rahvuskonfliktile, ühiskonna lõhestamisele.“ 

Samal teemal

24. mai 2017, 10:26
Keskerakond "üllatab" uue vana valimisloosungiga
15. mai 2017, 23:55
Taavi Aas: Edgar Savisaare häälesaaki ei ületata mitte kunagi
15. mai 2017, 08:35
GALERII | Keskerakonna Tallinna linnapeakandidaat on Taavi Aas
14. mai 2017, 20:09
Seisukoht | Millest Vakra ei räägi?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee