Eesti uudised

Manchesteri terrorirünnakust napilt eluga pääsenud eestlanna: kõikjal oli paanika (80)

Siim Randla, 23. mai 2017 21:51
Foto: Delia Nugis/Facebook
"Olin just Manchester Arenalt lahkumas, kui kärgatas plahvatus: paanikas inimesed jooksid välja, nad olid verised – see kõik oli nii õudne," räägib plahvatusest eluga pääsenud Delia, kes usub, et teda kaitsesid inglid.

"Siin oli minutite küsimus," räägib Manchesteris elav Delia, kes alguses ei saanud aru, mis juhtus. "Läksin parajasti trepist alla, et koju minna. Ja veel mitte areenilt väljudes, käiski plahvatus....Siis hakkasid inimesed karjudes alla jooksma. Osad inimesed olid verised, õudses paanikas," kirjeldab Delia.

"Kui ma olin juba välja läinud, nägin teel, kuidas osad emad olid hüsteerias, rääkides telefoniga. Ma nägin ühte tüdrukut murtud jalaga. Tema veri oli kõikjal asfaldil. See oli õudne."

Delia ütleb, et pommiplahvatus ei olnudki nii tugev, vaid pigem tekitas inimestes paanikat teiste karjumine. Delia sõnul surmahirmu tal ei olnud. "Ma ei ole inimene, kes kardab surma. Kui on nii ette nähtud, siis on," sõnab ta.

"Kõik, mis ma sellel momendil mõtlesin, oli see, et kuidas pääseda koju. Minu jaoks on kõige tähtsam, et minu lähedastega oleks kõik korras." 

Delia usub, et teda kaitsesid inglid ja ta tähistab edaspidi 22. mail oma teist sünnipäeva. "Hakkad oma elu rohkem hindama pärast selliseid sündmuseid."  

Samal teemal

25.05.2017
Manchesteri vutiklubid annetasid üheskoos terrorirünnaku ohvritele üle miljoni euro
24.05.2017
Kas Ariana Grande on lubanud tasuda Manchesteri terrorirünnaku ohvrite matusekulud?
24.05.2017
Manchesteris arreteeriti seoses esmaspäevase terrorirünnakuga veel kaks meest
24.05.2017
Moslemist Briti poksija Amir Khan tunnistab, et kardab pärast Manchesteri terrorirünnakut diskrimineerimist ega julge oma tütrega jalutamaski käia