kusagil kaugel maal lendav kajakas kakab inimeste peale ja kohe õhtulehes või delfis "napilt ellu jäänud" eestlane pajatab oma raskest saatusest ja kohe ka targa näoga valitud pilt kah olemas
Hea ju, et eestlanna ellu jäi! Kas on siis raske mõista inimese õnnetunnet, kes on napilt surmasuust pääsenud. Kui ise oleksid samas olukorras olnud, poleks enam mingit ilkumist.
Mõtlesin, et äkki on tore ja tark jutt ... noor inimene või nii, õpib seal välismaal kusagil mainekas ülikoolis ja toob meile tulevikus palju tarkust koju kätte. Aga jutu põhjal tundub, et lootusetu juhtum.
No hei-hei lapsajakirjanikud, minagi pääsesin napilt kuna ingel aitas. Mineva aasta plaanisin perega kusagile minna, Inglismaa oli üks paarikümnest huvipakkuvast kohast. Ja sealt oleks kontserdipaika olnud ainult väga väike samm. On selge, et sellist napikat said korraldada ainult lameda maa all olevad inglid, Ohverdan nüüd naabri neile inglitele, et nad ikka edaspidigi mind hoiaks.
Pilt oleks võinud olla ikka selline, nagu feisspuugis- alasti. Siis usuks seda inglijuttu. Juutidel vedas samamoodi- nad pääsesid kõik imekombel surmalaagritest.
Nii nagu 9/11 oli korraldatud usa valitsuse poolt,nii ka venemaal fsb õhkas elumaju ja nüüd siis inglismaa ja eu valitsused korraldavad terrorit läbi muslimzombide.
Mis inglid? Nii et siis näiteks see kaheksa aastane laps sai rünnakus surma, sest tal lihtsalt ei olnud kaitseingleid? Tibid võiksid mina-maailmast ja poseeritud pruntsuupiltide võltsmaailmast välja tulla.
Elan 7 aastat Londonis ! Ja nii turvalist elu pole mul kunagi olnud. Naabrid ei tunne huvi mentooliga, palga ega boyfriendi vastu. Mis autoga ma sõidan voi ei sõida. Liiklus on NIII viisakas.. Kus areas sa kull liigud, et elu nii ohtlik on? Pole mulle kunagi keegi kallale tulnud! Keegi ei passi sind himural pilgul tanaval nagu Eestis. Kedagi ei huvita su pikad jalad! Koik on uliviisakad. Tutvusi sobitatakse ainult netis.mitte tanaval .
Loomulikult on ükskõiksus ka hirmutav , sest õeldakse ju " kõige suuremad kuriteod pannakse toime just tänu ükskõiksetele" Ag samas ,kas sinule siis meeldib tõesti rohkem haiglane uudishimu naabri tegemiste vastu, vihjetelefon, kurvad näod ja hambutud südamlikud naeratused(?)
nii tarrk mimm,et räägib "area".Sõna "piirkond" on ju nii lame!Noh,ega mimmidele ei annagi suvaline neeger pasunasse!Ilmselt tibu juba tudib,kui sigala tänaval toimetab.Liikklus on küll meeldiv ja bussidesse ei trügita kunagi.Kõik seisavad järjekorras olukorras ,kui siseneda saab vaid esiuksest.Nii paljuvargaid,narkomaane ja joodikuid ei ole ma kusagil mujal näinud,kui inglismaal.
Eestlane hindab juba nõukaajast peale kõike, mis on välismaine. Lastele ikka vaja panna keeruline välismaine nimi, ka firmale, kohvikule, kinole....Ja jackpot on elada ju välismaal- seal ikka kõik rohelisem ja sinisem ja.... Ja jessake, meil on ju Rocca al Mare :) Ei tea kas itaallastel ka mõni eestikeelne kohanimi seal? Aga võibolla nüüd pommid Euroopas tuletavad ka eestlastele meelde nende kodumaad. Ja ka talendid ehk tulevad koju.
ellujääja ei ole mitte see kes siit jalga laseb, vaid see kes siia jääb ja elu edasi vead kõige ja kõigi kiuste. need kes siit jalga lasid on täpselt samasugused mugavuspagulased keda vägisi meile tahetakse tuua.
Kulla Reet, see Rocca al Mare küll nõukogude ajast pärit ei ole. Hari ennast veidi. Alustuseks sulle, et see nimi pärineb 1843-1863. aastate vahelt jne.
Kujutan ette kuidas preili inglid teiste inglitega kaklesid ja teineteise hoolealuseid pommile lähemale surusid. Kas loo peategelane on ka uhke et tema inglitel teravamad küünarnukid olid? Loo lõpetuseks - loll jutt suhu tagasi ja prooviks äkki millegi konstruktiivsega leheveergudele pääseda.
Napilt pääsemine on ehk liialdus.Areenil oli 20000 inimest, neist 19900 ei saanud kriimugi ja umbes 19978 pääsesid eluga. Aga jah,jube lugu näha neid haavatuid ,verd ja paanikat näha. Tegelikult,ei saa ma eriti aru,miks eestlased nendesse multi-kulti riikidesse elama lähevad üldse? Esiteks-ohtlik. Teiseks-ebameeldiv see rahvaste paabel. Kolmandaks-loodust pole neis ülerahvastatud riikides ollagi, privaatsusest rääkimata.. Kas see 2-3 korda suurem palk on seda väärt?
Ja ohtlikkuse all ei pea ma silmas terrorirünnakuid.Olen Inglismaal palju käinud ja võin öelda,et noortele on seal kordades ohtlikum,kui Eestis- kõik need araablaste,mustade, rumeenlaste gängid, narkootikumid, kaklused... Ka 90-ndatel ei olnud Tallinna Kopli nii ohtlik.. Ja ikka ronitakse SINNA ELAMA...Müstika,mis noortel inimestel arus on. Ju see globalistliku meedia ajupesu tulemus..
miks sa arvad, et siin loodust ei ole. Pean ytlema, et paljud kohad, nagu naiteks Grecon Beacons, Cotswold, Corwall, Yorkshie, paljud kohad Walesis jne jne annavad ikka Eestile silmad ette
Peale ohtlikkuse veel elukeskkonna küsimus.Jah,Inglismaal on ka ilusa loodusega mõnusaid kohti ja linnades eliitseid elurajoone.Aga,need on roppkallid.99,99% eesti noortest immigrantidest ei saa kunagi endale seda seal lubada.Suurem tõenäosus on,et Antslast pärit noor saab Eestis ennast sellisele järjele töötada,et 40ndaks eluaastaks Viimsis mereäärne maja soetada,kui Inglismaal kasvõi keskklassi rajooni,kus immigrante ei ole, korter soetada.Seal tuleb ikkagi elada immigrantide "getos"-ja see on mõttetu elu.
sama lugu, ei mõista miks elada vabatahtlikult moslemite keskel. ja olla seal põlu all olev odav tööjõud, keda talutakse, aga ei sallita. keep smiling pole veel armastus. nõmedad wannabed.