See on nii seatud, et vool ei peatu vaid aina edasi tõttab Ja laevad läevad ja paadid mööduvad. Ja neil on kiire, jah väga kiire ja sina ainult vaatad Ja appi hüüad ja märkamatult lõpp ongi käes
Põhjus on ju rängas ülerahvastatuses. Kui poole sajandi eestelas Aafrikas vaevu veerand miljardit inimest, siis praeguseks on ühe miljardi piir juba ammu täis. Sajandi keskpaigaks prognoositakse kahte miljardit ning sajandi lõpuks juba 4.2 miljardit! Mida nadsiis söövad, kui nad seal praegugi juba nälja on? Kui peale trummilöömise ning tantsu ja lapseteo nad suurt midagi muud ei valdagi? Ega õpigi. Kas keegi kavatseb tõesti 3-4 miljardit musta Euroopasse kostile paigutada, et 500 miljonit eurooplast need ära toidaks? Mida kauem tegelike põhjustega, üleahvastatuse probleemiga venitataks, seda teravamaks olukord muutub. Miks ülerahvastatus a iive äkki paisu tagant valla pääses, see on omaette pikem teema, mis ühte kommentaari ära ei mahu. Kokkuvõtvalt - ka seal oli eurooplaste lühinägelikkusel oma roll.
õige jutt. Asi toimiks nii, et kui nad seal nälga jäävad, siis surevad nõrgemad ära ja ongi kõik. See oleks looduslik valik. Neid ei tohi ümber asustada euroopasse, siin hakkavad nad samamoodi sigima ja varsti ei ole enam valgeid märgatagi. Ja kui valged paarituvad nendega, siis on kaos täielik. Miks ikka meie - eurooplased - sellest siiani aru ei saa, või ei tahagi aru saada. Ilmselt on ikka käimas suur inimkaubanduse äri.
Seda immigrantide toomist euroopasse ei tohigi peatada. Mõelge kui paljud inimesed saavad selle tulemusel tööd hauakaevajatest politseinike ja ehitajateni välja.
Eelmine aasta tulid sõjapõgenikud Itaaliasse järgmistest kohtadest: Nigeeria, Eritrea, Guine, Elevandiluurannik, gambia, senegal, mali, sudaan. Mis sõjad seal on ? Kui palju me oleme kohustatud neid vastu võtma ? Kas 100 miljonit oleks juba selline arv, kus võiks Sorose ja globalistid vi**u saata ? Või 1 miljard aafriklast ? Või miljon nigeerlast-eritrealast-guinealast Eestis, siis aitaks või peaks veel neid juurde võtma ?
"põgenikevook ei peatu" - eee, miks ta peatuma peaks ? Kui "päästelaevad" Liibüas vastas on ? Samahästi võiks imestada, et tasuta jäätise järjekord ei vähene, või nõudlus tasuta korteritele ei vähene :) Süsteem ise tekitab pakkumise, küll siis ka nõudlus tekib. Kui pakutakse tasuta transporti euroopasse, abirahasid, tasuta elamist, tasuta koolitust, tasuta videomänge - tundub hea diil minu jaoks, mis siis imestada kui hea hinnaga(tasuta) kaubal on suur nõudlus. Kujutage ette et 1980 oleks Soome valitsus öelnud, et kõik laudaustega üle Soome Lahe parvetanud Eestlased saavad Soomes tasuta korteri, auto ja abirahad. Kas see oleks tekitanud laudaustega parvetajaid või mitte ? Hell, kas sellise "kauba" pakkumine tekitakse laudaustega eestist-soome parvetajaid praegu ? Ja siis oleks normaalne kui Soome meedia lolli näoga tõdeb, et vool ei vähene, anbõliivalble, ei tea mida teha voolu lõpetamiseks. Täitsa jama lugu. Peaks vist teadlaste ja ekspertide käest mingi uuringu tellima.
Äri on nii tulus, et need nn rescue paadid lausa ootavad pikisilmi, kui Liibüa sadamatest mõni alus ajama paneb ja siis läheb tormijooks, kes esimesena need vaesed õnnetukesed pagulased enne küüti saab. Pagulastest on asi muidugi kosmose kaugusel.
Selline pagulaspoliitika teeks au isegi kilp.lastele! võidelda mitte põhjuse vaid tagajärgedega. Põhjus on ju rängas ülerahvastatuses. Kui poole sajandi eestelas Aafrikas vaevu veerand miljardit inimest, siis praeguseks on ühe miljardi piir juba ammu täis. Sajandi keskpaigaks prognoositakse kahte miljardit ning sajandi lõpuks juba 4.2 miljardit! Mida nad siis söövad, kui nad seal praegugi juba nälja on? Kui peale trummilöömise ning tantsu muud teha ei oska, lapsetegu välja arvatud? Ei oska, ei taha ega ei õpigi! Kas keegi kavatseb tõesti 3-4 miljardit musta Euroopasse kostile paigutada, et 500 miljonit eurooplast need kõik kataks ja ära toidaks, hea elu võimaldaks? Mida kauem tegelike põhjustega, üleahvastatuse probleemiga venitataks, seda teravamaks ning absurdsemaks olukord muutub. Miks ülerahvastatus ja iive äkki paisu tagant valla pääses, see on juba omaette pikem teema, mis ühte kommentaari ära ei mahu. Kokkuvõtvalt - ka seal oli eurooplaste ja jänkide lühinägelikkusel oma roll.
jeah, 10km kaugusel Liibüa rannikust võetakse peale ja siis veetakse 300km kaugusele Itaaliasse ! Tase ! Põgenikevoog sitsiiliasse peatataks täielikult G7 tippkohtumise ajaks :) Homme peaks see vist toimuma. Globalistid viivad läbi Coudenhove-Kalergi plaani, euraasia-negroid pidavat tulevikurass olema tema arvates. Sellepärast ka see identiteedi ja rahvusluse lõhkumine. Ja kui globalist Sorosel on probleeme Hungari valitsusega, siis läheb ta teise globalisti juurde nõu pidama: express.co.uk/news/politics/794729/Jean-Claude-Juncker-EU-chief-meet-George-Soros-discuss-Hungary-legal-action
Piraaja on kahjuks mageveekala. Piraate leidub külluses, kuid nemad on leidnud tulusama tööotsa, pagulate ülevedu! See toob märksa enam sisse! Vahest oled tähele pannud, et isegi pooletosina aasta eest kurikuulsad Somaalia piraadid on kuidagi areenilt ära kadunud? Sest nemadki on Vahemerele kolinud ja ohutumale kuid tulusamale tööle ümber spetsialiseerunud.
Ole hea, pane mu kommentaar ülesse! Sest mina olen vana, oma elu saab tapavabalt elatud. Sina, noor inimene, aga pead seda kõike veel nägema, mida kirjutasin. Ära mine sinagi propaganda õnge.
Praegu käivad sisserändajad Euroopasse vedamas päästelaevad, mis istuvad 4-5 meetrit vees. Seega peavad jääma Liibüa rannast mitme kilomeeetrikaugusele, et kiiluuga kuhugi madalikule või karile kinni ei jääks. Loodetavasti saadab Itaalia Euroliidu abil sinna varsti uusi, madala süvisega alusid juurde. näiteks dessantpaate või õhkpadjal liikuvaid aluseid, mis istuvad vees alla meetri ja saavad lausa randa välja sõita. Nii et mine vaid rinnuni vette ja viipa - kohe võetakse peale! Siis suureneb pagilastvool kohe mitmekordseks. Räägitakse ju mitmest miljonist rannal ootajast Euroopasse tikkujast, kes soodsat üleveovõimalust ootavad. Pole ilus ega viisakas neil pikalt oodata lasta.
Vaja on rinnuni vette minna ja helistada Itaalia päästeteenistusse!!! Dokumendid kukkusid vette ja hävisid/ kaks telefoni suutis vaid vaevu-vaevu päästa--enne kui laevale astus! Vot see on TASE!
Kas Itaalial ei ole sojalaevu voi maffia ei luba takistada ppugulaste sissevoolu? maffia teenib selle inimkaubandusega head raha ja neid ei huvita terroristide sissevool Euroopasse.
´Kus see siis vaibuda saab, kui Europoliitikud neid kostile kutsuvad. Isegi laevad neile vastu, Liibüa rannikule saadavad. Ning neile Euroopas muretu, küllusliku elu võimaldavad. Kes see rumal on, et juhust ei kasutaks?
Natuke valesti kirjutad. Õige oleks: kes ujub sellele aeruga pähe, teised läks ilma abita. Või tundub, et euroopas on kole palju vabasid enesetapu terroristide töö kohti???
miinuste järgi otsustades tundub, et 66% annab jumal 100%. Olge head ja öelge minule ka kõik palved, mis te olete jumalale esitanud, tahaks ka näha kui tagasihoidlikud, siis teie soovid on, et need ikkagi täidetud on. Proovisin isiklikult ja palusin jumalalt 1 000 000 euri, ei saanud ma essugi.
Aga miks peaks vaibuma, praegu üritab EL luua riikidele kohustuslikke kvoote ja kõik saabujad ühtlaselt laiali jagada, kui nendega peaks ainult Itaalia tegelema, oleks nädala jooksul transfeer suletud.
Just nimelt seda peabki tegema / 24. mai 2017 11:34
Ehk siis itallastele reipalt teatama, et meie neid teie riigist edasi ei lase ja oma asi, mis nendega teete - tahate saatke tagasi, tahate pidage riigieelarvest yleval. Ja varsti võib lu8geda, kuidas põgenikke ei tule enam Itaaliasse.
Paistab, et neil nn põgenikel käiakse hoopis järgi ja tuuakse euroopasse. Äri on äri! Ka eesti meedias toodi eile välja, et eesti rahvastik on pisut suurenenud sisserände arvelt. Paraku on eesti rahva suremus suur ja lisaks on viimase aastaga 2000 eestlast lahkunud. Varsti on eestlane väljasuremisele minev liik.
Milleks selline komöödia? Saatke siis reisilaevad vastu--1000-3000 eur pilet--pole ju paha! Aga nii rändab see lihtsalt läbi vahendajate poliitikute tasku!
Feministide naisi vihkav propaganda on hakanud kandma nii head vilja , et sündivus on isegi miinustes hispaanlaste ja itaallaste hulgas . See ongi üks põhjus , miks nad saavad ja lubatakse euroopasse tulla .
Õige pealkiri oleks: Põgenikevoolu üle Vahemere ei peatata. Kui see üldse on põgenemine, näeb rohkem nagu ründamise moodi välja, jälle vaja pealkirjas muudatusi teha.
Manchesteris lapsi mõrvanud enesetaputerroristi vanemad olid ka põgenikena Liibüast tulnud . Head tädid ja onud , kes mängivad heategijaid , toovad oma laste ja lastelaste mõrvareid maale .
Lõviosa tulijatest on võetud päästelaevadele LIIBÜA rannikul. Enim on põgenikega hädas ITAALIA. Vabandage, aga see on skisofreenia. Itaalia ise veab Liibüa rannikult ja siis hädaldame.
Mis põgenikest me jahume.abirahasid ja kerget elu otsitakse. Liibüa " põgenik saab varjupaiga" ja toetusrahadega. sõidab kodumaale 90 päevaks puhkama , nagu seadus ette näeb.
Lõviosa põgenikest ehk kogusest circa 60 000 TK. On võetud laeva pardale Liibüa rannikul. Minu arvates on tegemist transfeeriga Euroopasse. Ja terve Aafrika on tulemas. Aga Brüssel ütleb, et pole midagi, tegeleme asjaga. Näide ka elust. Kui naaber Mardi poeg oli teismeline ja sai midagi küsitud ning vastuseks tuli, et ta tegeleb asjaga ning kõik on kontrolli all ja korras, siis tuli valmis olla üllatusteks . Ja enamalt olid asjad poisil natuke kriivas. Lõpetuseks. Huumoriga . Igal hommikul otsin uudist, et keegi pole tulnud Euroopasse. Asjatult otsin.