Maailm

VIDEOD | PISARAD JA SÜDAMEVALU: pärast terrorirünnakut kaduma jäänud 15-aastast tüdrukut nutavad taga nii ta ema kui ka uudistesaate juht (9)

Õhtuleht.ee, 23. mai 2017 18:00
Südamevalu: 15-aastase Olivia ema Charlotte otsib oma tütart siiani taga. Teda pole nähtud eile õhtusest pommiplahvatusest saadik.Foto: kuvatõmmis
Manchesteris toimunud terrorirünnakus sai vigastada 59 inimest ning hukkus vähemalt 22. Siiani on teadmata paljude laste asukoht, samuti 15-aastase Olivia oma, kes on alates rünnakust kadunuks jäänud. Tüdruku ema otsib teda pisarsilmil taga, samuti ei suutnud teemast rääkides pisaraid tagasi hoida uudistesaate “Good Morning Britain” saatejuht Susanna Reid.

Reid puhkes otse-eetris nutma Olivia ema, Charlotte Campbelli intervjueerimisel. 

“Ma ei suuda ette kujutada seda agooniat…” ütles Reid enne pisaratesse puhkemist. “Ma ei kujuta ette, mida lapsevanemad täna hommikul tunda võivad.”

Samal teemal

Reid vabandas, et ennast tagasi ei suutnud hoida. “See ei aita kedagi, kui ma endas välja lähen,” sõnas ta. “Ei pea olema lapsevanem, et ette kujutada, mida inimesed täna hommikult tunnevad.”

15-aastase Olivia ema Charlotte on üritanud oma tütart kätte saada alates sellest, kui uudised terrorirünnakust temani jõudsid. Ta otsib abi ka sotsiaalmeediast, levitades oma tütre pilti, lootes, et keegi on teda näinud.

"Ma olen murest lolliks minemast. Kui keegi on teda näinud, palun võtke ühendust politseiga või kellegagi, et teada anda, et te olete teda näinud. Isegi kui te arvate, et olete teda näinud, andke politseile teada, palun!" nuttis ema. "Me ei ole maganud ning kogu perekond otsib teda. Ma vajan oma tütart koju. Ma pean teadma kus ta on. Ükski ema ei peaks seda kogema. Ta on vaid 15-aastane!".

Olivia võttis kontserdist osa koos sõbraga, kahjuks nende teed läksid pärast plahvatust lahku. Tema sõber on nüüdseks haiglas ning tema vigastusi ravitakse. 

“Ma ei taha väga palju tema kohta rääkida, sest ma ei tea, palju ta vanemad lubavad mul sellest rääkida. Ta on väga halvas seisundis, aga ta on ohutus kohas,” rääkis Charlotte.

Politsei on palunud Olivia emal jääda koju, juhul, kui ta tütar peaks koju naasma samal ajal, kui teda haiglatest, staadionitelt, hotellidest ja muudest piirkondadest taga otsitakse. 

Esmaspäeva õhtul toimus Manchesteris terrorirünnak, milles hukkus vähemalt 22 ja sai vigastada 59 inimest. Enesetaputerrorist pani Manchester Arenal USA laulja Ariana Grande kontserdi lõpus plahvatama naelte ja poltidega täidetud pommi. Ohvrite seas on hulga lapsi. Vastutuse rünnaku eest võttis terrorirühmitus Islamiriik. Praegu on politsei vahistanud ühe kahtlusaluse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee