Maailm

Kodutud tõttasid terrorirünnakus vigasaanutele appi: "Me pidime laste käsivartest naelu eemaldama." (7)

Õhtuleht.ee, 23. mai 2017, 17:32
Foto: AFP / Scanpix
Eilse terrorirünnaku ajal Manchester Arena läheduses viibinud kodutu mees rääkis ITV Newsile, et ta proovis koos oma semuga viga saanud lapsi nii palju aidata, kui oskas.

"Seal oli nii palju veriseid lapsi. Nad karjusid ja nutsid. Me aitasime nende käsivartest naelu eemaldada. Ka oli paar naela ühe pisitüdruku näos," kirjeldas mees õõvastavat vaatepilti. "See, et ma olen kodutu, ei tähenda, et ma olen südametu. Nad vajasid abi. Ma julgen loota, et ka mulle tullakse appi, kui ma peaks abi vajama."

Pärast pommiplahvatust kihutas Manchester Arenale 60 kiirabiautot, mis toimetasid haavatud kaheksasse erinevasse Manchesteri haiglasse. Vigastatute seas oli 12 alla 16-aastast last. 

Esmaspäeva õhtul toimus Manchesteris terrorirünnak, milles hukkus 22 ja sai vigastada vähemalt 59 inimest. Enesetaputerrorist pani Manchester Arenal USA laulja Ariana Grande kontserdi lõpus plahvatama naelte ja poltidega täidetud pommi. Ohvrite seas on hulga lapsi.

Vastutuse rünnaku eest võttis terrorirühmitus Islamiriik.

Samal teemal

24. mai 2017, 14:10
Ariana Grande trummar veresaunast: "See kõik on nii ebareaalne ..."
24. mai 2017, 04:00
NAGU SÕJAFILMIS: kõikjal vedelesid surnukehad
23. mai 2017, 19:34
Manchesteri terrorirünnak puudutas ka Merle ja Andres Operi tuttavate lapsi: nad olid täiesti šokis, kuna nägid inimeste kehaosi ja põrandal verd
23. mai 2017, 19:29
GALERII | Buckinghami palee õuel peeti leinaseisakut

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee