Eesti uudised

Martin Helme: mind häirib kaubanduskeskustes olev venekeelne reklaam (97)

LISA KOMMENTAAR

Mind ka häirib. 23. mai 2017 08:30
Mind häirib hirmsasti see venekeelne mula meie poodides. Justkui GULAG-i oleks sattunud.
arvan 22. mai 2017 23:28
Inglasi Tallinnas elab vist mõnikümmend, lastelauludest alates on muusika siiski selles keeles.Coop on nüüd kooperatiiv, eesti keeles ei alga sõna võõrtähega.Venelasi ja ukrainlasi tuuakse siia pidevalt juurde, asendama lahkuvaid eestlasi.Võime ju unistada misiganes, kõik erakonnad täidavad ettevõtjate tellimust, saame Venemaa, selle garanteerib meile varsti saabuv venekeelsete enamus riigis, siis sa juba eesti keelt tänaval ei räägi, hea kui koduseinte vahel veel saad.Süda läheb pahaks.
Mari 22. mai 2017 22:59
Mind ka häirib. Teen ruttu et sellisest kohast välja saada ja püüan üldse vältida seal käimist. Nõuka ajal ei pidanud kauplustes venekeelset juttu valjuhääldist kuulama, aga nüüd "Eesti ajal" peab. Mõned on valmis kopika eest ka roomama... Ja mis riigikeele oskamise nõudest siis veel rääkida kui kõik tõlgitakse praktiliselt vene keelde. Ja näete - noored eestlased ei saa tihti oma kodumaal töödki kui endise okupandi keelt ei oska. Aga eestlane ei karjugi, et teda diskrimineeritakse.Eestlane kannatab kõike vaikides.
jah 22. mai 2017 21:17
häirib vene keelne reklaam väga! Eesti Vabariigis on riigikeel eesti keel. Kes siin kaubelda ja töötada tahavad on eesti keele nõue kohustuslik. See peaks juba ammu selge olema.
Mind 22. mai 2017 19:59
jälle häirib kõikjale tungiv inglise keel. Ja mitte ainult tootetutvustus kaubamajas vaid kõikides eluvaldkondades. Irvitava taustaga filmid teles sind ei häiri? Business ei häiri?
EI VENESTAMISELE EESTIS! 22. mai 2017 20:22
Eestivaenulikud KESKERAKOND ja SDE VENESTAVAD Eesti riiki! Eestlased - astume ühiselt sotside ja kesikute VENESTAMISE VASTU!
Maša 22. mai 2017 19:12
Hurraa! Igapäev sammuke ENSV poole.
Uunu 22. mai 2017 17:59
Kui Helme kedagi häirib, siis võib see kodanik maalt välja rännata.
just just jah, 17:59 22. mai 2017 19:22
ostku pilet ja pr.merkeli juurde,seal pole natsismi ega rassismi,kõik keeled ka au sees.
niinii 22. mai 2017 17:08
Enne valimisi Helmed kövad esinejad ,aga kunagi neile midagi ei meeldi,kas neil kunagi midagi ka meeldib peale oma pere ja propaganda?

Mind häirib see Helme 22. mai 2017 13:52
Alguses, kui nad oma teed poliitikas alustasid, siis jäi mule, et tegemist on ehk aruka tegelasega.
Nüüd, kui on saadud mingile positsioonile, käib hale populistlik undamine.
Riigis on toimumas genotsiidisarnane jama, millel pole venelaste, vene keele jms mitte mingitki pistmist, sest seda teevad eestikeelsed.
Rumalate inimeste hämamiseks muidugi sellised asendustegevused sobivad.
Tegelegu vajalikuga, mitte vähearenenute häälte püüdmisega
pensinär 22. mai 2017 13:09
martin helme ei kõlba milleski ainult kritiseerib aga midagi ära e
Mida sina eesti heaks oled teinud? 22. mai 2017 13:36
Helme erakonnal on 7(loe SEITSE)kohta parlamendis,seega praegu veel ei jõua nad suurparteidest "üle karjuda.",kas on selge?
Oh sind 22. mai 2017 13:54
Kui sellised võimule saaksid ja poleks neid tasakaalustavaid jõudusid, päästaksid nad koheselt kodusõja valla.
enamik 22. mai 2017 14:24
enamik eesti inimesi teeb rohkem eesti heaks iga päev kui see karjerist ja tühikargaja. tegijad peavad seda klouni ka priskesti üleval, muideks, mittemillegi tegemise eest.
lugeja 22. mai 2017 20:24
Helme on ju marksismi-leninismi PROPAGANDIST! Mida muud temast loota...?
Mulle tundub ka kummaline, siis juba mõnes EU keeles, näiteks inglise 22. mai 2017 12:42
Prantsuse ja saksa keelt osatakse vähe, vene keelt osatakse ülivähe
Alar1 22. mai 2017 11:48
TV- s näidati laste(venelaste) tehtud värvide järgi reageerivat robotit. Tüdrukud oskasid ka eesti keelt ja rääkisid kaasa. Samas grupis oli üks Timofei, kelle puhul ma ei saanud aru, kas ta ei osanud eesti keeles rääkida või ei saanud üldse midagi eesti keelest aru. Kahju oli umbkeelsest lapsest, kellel saab tulevik väga raske olema. Kõiges on süüdi vanemad ja Vene päritolu umbkeelsed õpetajad, kelle moto on: Vse naša! ja hääletavad venemeelsest haridusministri poolt, kelle määras ametisse venemeelne vene erakond KE. Hea, et meil on vähe pagulasi, muidu oleks Ratas ka araabia keele riigikeeleks kuulutanud ja kaubanduskeskustes kõlaks araabiakeelne reklaam.
eestlastele 22. mai 2017 20:25
Eestlased peavad ENERGILISEMALT võitlema sotside ja kesikute VENESTAMISE vastu!
lugeja 22. mai 2017 11:08
Valimiskampaania on alanud!
Esimese EW ajal 22. mai 2017 11:00
pidi teenistuja (müüja jne.) valdama kolme kohalikku keelt - eesti, vene ja saksa keelt.Seega, vene keel ei häiri, kui ta pole liiga
pealetükkiv ja valdav. Siin elab ju ka vene rahvusest inimesi ja ajalooliselt on alati elanud.
Mind häirib see, et muusika on peaaegu 100% inglise keelne. Kas Euroopas muid keeli ei olegi enam? Mind häirib, et raadiot
lahti keerates ei kuule iialgi eesti ja inglise keele k6rval prantsuse, saksa, hispaania, portugali jt. euroopa keeli. Inglise keel
neelab eesti keele alla - see häirib t6esti.
just 22. mai 2017 19:48
müüjad võivad ükskõik mis rahvusest olla. Tallinna kaubamaja venelased teenindavad eesti keeles küll, aga üle saali hõikas Svetat, et see kassase läheks, ikka vene keeles. Sellele järgnes omavaheline venekeelne loba - vaat seda ei tohi olla, ka mitte reklaame.
22. mai 2017 21:52
kuidas sa seda keelad? osta aju
vai nii, 22. mai 2017 10:57
aga inglise keelne söökl kei ei häiri ??
häirib 22. mai 2017 19:51
häirib ka inglise keel, väga häirib - Tai Bohhis käies ei saanud eestikeelset teenindust,
ei meeldi selline poliitika. Mitmekeelsed teaustused olgu lennujaamas, mitte kauplustes.
Ja eestikeelsele muusikale tuleks rõhku panna, kui just laule laskma peab.
Miski muu ei häirigi? 22. mai 2017 10:45
Ei töötupuudus ega see, et suur osa eestlasi elab vaesuse piiril v6i alla selle? Et arstiabi on raskesti kättesaadav? Minu arust on siin SUURI probleeme palju.
No siis on Helmete arust ju k6ik korras- ainult m6ni väike "iluviga" - muidu "Euroopa 5 rikkama hulgas"...

Alar1 22. mai 2017 10:34
Helmel on õigus! Venemeelne Putini lepingupartner KE tahab järkjärgult teha vene keele riigikeeleks. Venelased teavad seda ja paljud ei kavatsegi eesti keelt ära õppida. Tuleb teha eesti keelt mitteoskajate elu võimatuks ja paari põlvkonna pärast saavad umbkeelsed venelased aru, et peab ikkagi eesti keele ära õppima. Burešinid ja Ossinovskid ei sobi kuidagi Eesti riiki valitsema! Nad sobiks mõne Siberi oblastikomitee juhiks. Juba vene nimi räägib enda eest.
REFORMIERAKONNALE 22. mai 2017 20:28
REFORMIERAKOND peab ka TOETAMA EKRE-t ! Töötage KOOS sotside ja kesikute VENESTAMISE vastu!
mind ka 22. mai 2017 09:44
MIna olen ka häiritud, on ka põhjus....kui eestit esindavas EESTI käsitöö -toidupoest küsisin kauba kohta infot ,ei osatud vastata,sest ei saadud EESTI keelest aru! Ja mulinal jätkati vene keeles omavahel edasi.Mis toimub.isegi töökohas ei nõua enam riigikeele oskamist! Ülemiste keskuses ju suisa raadiost loetakse vene keelseid reklaame ja uudiseid keskuse kohta!
Olen väga pettunud,et isegi tööandjad ei nõua riigikeeles suhtlemist ja selle oskamist! minul pole venelaste vastu midagi, aga oma kodumaal soovin emakeeles sisseoste teha ja kauba kohta infot emakeeles saada!
vanamemm 22. mai 2017 09:42
Jah, väga häirib, kuid ka ühistranspordis kõvahäälne ja räuskav domineeriv vene keel. Eriti valus kui harva pealinnas käid, isegi parkides ei saa enam vaikust ja rahu nautida---kusagil kõlavad vene valjuhäälsed roppused. Ja aina kurvem ja lootusetum tunne tekib, et eestlasest noor ei saa oma kodumaal enam tööd kui vene keelt ei oska (isiklik kogemus sugulastega) . Mis riik me oleme, kelle taktikepi järgi siin tegelikult toimitakse. Ka see viimane saade "Suud puhtaks!" oli mingi roosa-manna ja tegelikkusega polnud seal mingit pistmist, suuresõnaline sõnamulin tolerastide poolt. Rahvuslasi ei julenud isegi Vaino (või ei lastud) kutsuda. Tõde ei selgitatudki välja ja kõlama jäi Hvostovi: "Venelasi on 140 miljonit, eestlasi alla miljoni!" , niisiis pidagu eestlased mokad maas ja austagu tingimusteta vägisi vabastajat.
kl 22. mai 2017 09:23
Jah, häirib. Ühistranspordis häirib veel rohkem, see on nii kõvasti, et kostab läbi klappide. Ja kiirlaenude suured kleepekad on nii vene kui eesti keeles kleebitud klaasile täpselt näokõrgusele.
mh, reklaam 22. mai 2017 11:42
see ju selleks, et venelastelt raha kätte saada. kevake nende ärikate peale siis. patulugu on hoopis see, et venekeelne haridus veel kadunud pole, mida pidi juba ammuilma tehtama. seal toodetakse neid ülbete l õustadega tüüpe, kes põhimõtteliselt eesti keelt ei soovi rääkida. helme peaks juurtega tegelema, mitte mängima latvade kärpimist. kuidas sa arvad, helme, et tõesti kontrolliks, mis keelt keegi kasutab omavahel, mis keeles oma kaupa müüb. jah, ei meeldi, aga mis teha. aga see aastaid, lausa aastakümneid kestnud tsirkus, nunnutamine hariduse/keeleõppega seoses ei kõlba kuskile, see on häbiväärne. häbiväärne on ka, et eestlastest suur os koogutab ise ka igapäevaselt. vene keeles kõnetajale vastatakse aina püüdlikult vene keeles. venekeelne haridus pange kinni ja indiviiditi lõpetage venelaste ees koogutamine. ärge rääkiga nendega vene keeles.
Mind häirib 22. mai 2017 09:21
hoopis miski muu. Mind häirib see Helmede pidev Eesti rahva ja riigi vastane esinemine.
to:Mind häirib 22. mai 2017 09:38
Venelased ei ole Eesti rahvas ja peavad austama siinseid põliselanikke, kombeid ning kultuuri. Eesti riigi keel on eesti keel ja ei mingit kirillitsat.
to 09.38 22. mai 2017 13:37
vii ennast ikka enne asjaga kurssi kui siin rumalusi kommenteerid. Eestis elavad põliseestlaste kõrval ka põlisvenelased juba üle 1000- aasta. Õiglane oleks kui vene keel saaks meil tagasi teiseks riigikeeleks. Kuna venelased on meie kultuuriruumi osa, siis ei tohi neid eirata.
te pole 23. mai 2017 08:04
seda välja teeninud!!! Rootslased Soomes on, aga teie Eestis pole! Sama võiksid eestlased Soomes nõuda-neid seal 60000 ümber, aga ei tee! Eestlased räägivad Soomes soome keelt! Teie, kes emigreenunud Saksamaale, räägite seal saksa keelt, Ameerikas inglise keelt jne...aga siin Eestis vaid nõuate, küll kakskeelsust, küll topelt kodakondsust, küll lastele venekeelset õppimist ja mida veel? Kordan, te pole seda välja teeninud...millise teene eest peaksime me teile vastu tulema?
Mind häirib, 09:21 ??? 22. mai 2017 13:07
kas see,et mees saadikuna on eesti rahva eest väljas ja seda pidevalt,-see häirib?
Nende saadikud ei liisi maksumaksja raha eest autosid?
Et raha mitte "tuulde loopida"tahavad kaotada erakondade rahastamise ja saadikute kuluhüvitised?
Et oma rahva eest hoolt kanda,sõditakse migrantide vastu?
See kõik häirib sind?
Mis sinu arvates teha tuleks,et nad VEEL rohkem eestimeelsed oleksid?
Helmed 22. mai 2017 13:46
on kahepalgelised ja osavad manipulaatorid. Küsige Helmedelt, miks on EKRE liikmeteks vabamüürlasi, miks tehti silmakirjalik kristlaste ühendus, mille aseesimeheks on Monika Helme? Mis või kes seisab tegelikult kristlaste ühenduse taga? Miks Helmed üritavad kõiki ennst kristlasteks nimetavaid USA-st ja Isrealist juhitavaid ususekte enda võimu alla püüda?
EKRE poolt 22. mai 2017 14:35
on silmakirjalik väita, et nad ei liisi maksumaksja raha eest autosid. Kohe varsti, peale Riigikogusse saamist liisisid endale rahva raha eest kallid autod EKRE pasunatest ja silmakirjatsejatest Arno Sild, Uno Kaskpeit, Raivo Põldaru, Henn Põlluaas. Kuna antud isikud sattusid põlu alla ja seadsid EKRE-sse uskumise ohtu, olid nad sunnitud sellisel moel liisingutest loobuma.
no ja lõpptulemus on- 22. mai 2017 17:53
megaärritunud 22. mai 2017 09:12
mind ärritab kirillitsaröga niivõrd,et panen alati demonstratiivselt käed kõrvadele,kui kuskil poes käies see pahn kõrvu üürgab.
lihtsalt meeletult häirib!
mind 22. mai 2017 09:06
raadiost kostes pidev ingliskeelne mula
just 22. mai 2017 09:06
Mind häirib venekeelne raadio Tallinna ühistranspordist, tehke ometi midagi, et see ära lõpeks!

rein 22. mai 2017 09:03
see on äri. kui meil käiks hulgaliselt ostlemas araablased, oleks ka araabiakeelne reklaam väljas.
am 22. mai 2017 08:53
Mind häirib ka.Miks peab olema poes venekeelne jutt kõlarist,kui meil on Eesti vabariik või elame ikka veel ENSV-s.
Muide, keeleseaduse alusel 22. mai 2017 09:41
....peavad ka meie firmade nimed olema eestikeelsed. Enamus ingliskeelsed veiderdused on seega illegaalsed.
õige 22. mai 2017 08:44
mind häirib samuti kakskeelsus. Mis siis et see pole ametlikult aga on ju ometi faktiliselt. eesti lödipüks-poliitikud.
Batu 22. mai 2017 08:34
Vene imperialismile ei tohi mikromeetritki vaba maad jätta, muidu tormab kui mongol viimase mere poole.
Päälinna külastaja 22. mai 2017 08:30
Häirib tõesti, no kas peab ikka nii valjusti see olema?
22. mai 2017 08:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Karutapja,millises puuris sina istud? 22. mai 2017 13:14
miks teile arvuti puuri on pandud,et nagu mänguasi we?
aga 22. mai 2017 08:15
mind häirib kaubanduskeskuses pidev muss.
nõuanne 22. mai 2017 08:17
aga räägi sellest helmedele. Nemad kindla peale aitavad.
tööotsija 22. mai 2017 08:24
mind häirib,et praktiliselt igas töökohas nõutakse venekeele oskust
Ideaaltunne 22. mai 2017 09:00
See muss on selleks, et sa õnnejoovastuses mõttetult ja rohkem ostaks!
huvitav 22. mai 2017 08:15
ootame,et vene turist tuleks ja tooks oma raha siia aga venekeel ei meeldi.kas muud problemi ei olegi.vinguks veel millegi yle kyll on sobrlik rahvas.
ole nüüd 22. mai 2017 08:19
Helmed ei taha isegi venelaste raha. Nendele piisab täna riigikogulase tasudest. Ja kui äkki õnnestub koos reffidega ka uus valitsus moodustada, siis ei teeks paha ka ministritooli mõnud ära proovida.
no 22. mai 2017 08:55
vene turist on küll viimane, kes kuulaks raadioreklaami.
mees metsast 22. mai 2017 09:17
Vene turist käib ka riikides, kus üldse vene keelt ei räägita. See vene keel siin teenindusasutustes ikka rohkem kohalike venelaste jaoks!
Sul 23. mai 2017 08:09
on väga huvitav loogika! Siin käivad turiste üle maailma-kas siis peaksime kõigi nende keeled kehtestama teiseks, kolmandaks, neljandaks riigikeeleks?? Venemaa on riik, kus elab väääga sõbralik rahvas...sõbralik rahvas, kel pole sõpru!!

tibu 22. mai 2017 08:12
mtte ainult kaubanduskeskustes... igal pool on tekkinud hulganiselt (lubamatult palju)venekeelset välireklaami...ja keeleinspektsioon ei tee midagi???
Enne vaata enda tegemisi 22. mai 2017 08:11
Mind häirib Helmede vahetpidamatta teiste inimeste mahategemine.Parem uurige kuidas Helmed Lähtru mõisa erastasid ja töömeestele ümbriku palkasid maksid
sina asu jälle oma tegemiste vaatamisele 8:11 22. mai 2017 13:20
ja katsu aega leida,et saaksid Tallinna sadama skandaali lahendada.Lahenda ka muud vargused ja siis tule mõisa juurde tagasi.
Mõisa osteti tol ajal hästi tasustatud saadikupalgast,see on ajalugu,kuid uuri tänapäevaseid vargusi,ehk saad midagi selgemaks.
13.20 22. mai 2017 15:58
See tundub olevat vägagi Helmede või nende heaks kiitu lunivate kannupoiste kirjutis. Selge on see, et saadiku palk ikkagi ei võimaldanud mõisa osta ega remontida, nii nagu Riigikogu palk ei võimalda Rocca al Maresse maja osta.
võiks 22. mai 2017 13:53
huvi tunda ka EKRE poolt katuserahade jagamise vastu. Sealt koorub nii mõndagi alatut. Mõisa ahjudki teavad paljut pajatada pottsepatöödest.
xxx 22. mai 2017 08:10
Ei ole nende Helmede, eriti Martini toetaja, aga see hiiliv kakskeelsus kaubakeskustes käib küll üle mõistuse. Keeleamet peab kiiresti välja astuma, muidu oleme kaubakeskustes varsti üks (loe: vene)keelsed! Teine probleem on müüjate-kauba väljapanijate valjuhäälne venekeelne lobisemine: töökohas peab nõudma kõigilt RIIGIKEELE kasutamist!
Apple 22. mai 2017 08:08
Häiriv on see tõesti. Mina saan ka vene keelest aru aga see reklaam on kuidagi väga vali ja häiriv.
zz 22. mai 2017 08:07
Helmed peaks kindlasti arstile pöörduma,nad ju lausa agressiivsed köiges.Vene keel ei meeldi ka
rt 22. mai 2017 09:00
Sekundeerin 22. mai 2017 08:05
Juku 22. mai 2017 08:01
Tegelege reaalsete probleemidega. 450 000 tööinimest peavad üleval ülejäänud Eesit . Maksuraha jääb üha vähemaks ja siin me laristame Eesti Energiaga, Estonian Air-i ja Tallinna Sadamaga. Tegelege sellega, et laristajad vastutusele võtta, mitte mingisuguse kaubanduskeskuse raadioga, mis on ainult valede otsuste doominorea viimane nupp.
õigesti öeldud 22. mai 2017 11:45
Jukule,nad ei saa nii väikse erakonnaga 22. mai 2017 13:27
suurparteide ringkaitsest läbi murda.Sina neid ei valinud,muidu oleks neid märksa rohkem ja siis asuksid nad kohe igasuguse laristamise lõpetamisele.
22. mai 2017 07:58
martin helme jälle iniseb läbi peanaha. tema enda väljend eelmisest nädalast.

Meloon 22. mai 2017 07:58
Mulle pole vahet, kas vene- või Kalevikeelne aga üha rohkem häirib õnnest nõretav muusikavalik! Kas ostjat peetakse tõepoolest lihtsameelseks lollikeseks?
matsu 22. mai 2017 07:41
Mind ka häirib, martin helme häirib ka.
22. mai 2017 08:09
Enne valimisi Helmed kövad esinejad ,aga kunagi neile midagi ei meeldi,kas neil kunagi midagi ka meeldib peale oma pere ja propaganda?
Nipitiri 22. mai 2017 07:36
Ütlen oma arvamuse - mind häirib küll see kisendav, vuristav ja agressiivne vene keelne reklaam kaubanduskeskuses! Kuigi valdan vene keelt, oli esmakordsel kuulamisel mul raskusi tekstist aru saamisega - kõrvu jäi kõlama ainult agressiivne- kisendav hääletoon. Minu teada on Eesti Vabariigi riigikeeleks eesti keel!
Nipitirile 22. mai 2017 15:57
Ehk teeksite omale selgeks, mida tähendab riigikeel ja Keeleseaduse võiksite ka läbi lugeda.
22. mai 2017 07:35
protektsionism igas valdkonnas ja igas lauses.
Ka mind 22. mai 2017 07:33
häirib inglise keele surve.Pole vahet, kas vene või inglise, mõlemad on võõrad ja meie maa in ainus paik maailmas, kus eesti keel on ja peaks olema kõikjal ainus. Inglismaal ega Prantsusmaal ei eelistata ühtegi muud keelt. Miks siis meil?
appikene , kus elad 22. mai 2017 07:38
Inglise keel ongi ju meie kodukeel . Ka sinu pass peaks sellest sinule märku andma.
On aeg juba suureks kasvada ja kolkapatriotism unustada. Selleks sai isegi ERM üles ehitatud, et möödunut vahetevahel ka meelde tuletada.
Turgenev 22. mai 2017 07:31
Мартин Гелме - а кто ето такои? Что им надо?
mees metsast 22. mai 2017 07:26
Lisaks vene keelele häirib mind ka inglise keele pealesurumine. Näiteks ühes Tallinna kesklinna hotellis hakati kohe minuga suhtlema inglise keeles ning kirjavahetus e-postis oli samuti osaliselt ingliskeelne. Pärast hotellis viibimist, tulevad reklaamkirjad sealt hotellist siiani ingliskeelsed, olgugi, et pöördutakse minu poole nimeliselt. Ei saa aru, mis siin riigis toimub!?
22. mai 2017 07:26
martin helme võik pöörduda häire keskuse

MT 22. mai 2017 07:17
Martinil tuline õigus. Häirib ja veel kuidas. See on tülgastav nii oma olemuselt kui ka lärmakalt esitamisviisilt. Veel häirivad kümmekond sõna eesti keelt kõnelevad teenindajad.
mt 22. mai 2017 12:49
aga ,palun mine oma tuttavatega maksimasse ja muudesse kaubanduskeskustesse 400 euroga tööle.
just 22. mai 2017 07:17
Kaubanduskeskuses venekeelset reklaami kuulates tekib tunne, et kohe järgmised sõnad on matt ja bljät. Need väljendid on nagu tatari-mongoolia hõimkonna refrään.
aasta isa 22. mai 2017 07:17
ESINEB JUBA SAMAL TASEMEL NAGU LEIVAKUPSETAJA EVELIN
22. mai 2017 07:15
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
dss 22. mai 2017 07:33
irw 22. mai 2017 07:14
mind küll ei häiri, ma pole juba 10 aastat käinud üheski nn. keskuses ja üldse ei koti. võite või pea peal käia.
mitte midagi muud enam ei leidnud???? 22. mai 2017 07:11
kui see on inimese kõige suurem mure, siis on ju kõik hästi !
eksid,see on üks muredest, 22. mai 2017 13:31
haare on kordades suurem.
KOV -l valin EKRE,KINDLALT.
Isegi 22. mai 2017 07:08
maha eesti ametnike poolt maha tehtud Lätis puudub vene keelne reklaam.
no 23. mai 2017 08:47
Vale. Käisin seal ühel päeval.
Nii on.... 22. mai 2017 07:07
ja nii jääb. Kui vaadata põhjanaabreid siis seal on ka juba venekeelsed uudised ja kõik sinna juurde kuuluv. Nendega tuleb arvestada sest ikkagi suur naaber.

Mind 22. mai 2017 07:05
häirib kõik,mis tuletab meelde nõukaaega koos vene keele siin domineerimisega!Olen alati vältinud isegi selliseid kodumasinaid,kus on kasvõi üks vene tähestiku täht jne.
vähe vaiksemaks võiks võtta 22. mai 2017 06:53
keegi niikuinii ei kuula....