TÜLIÕUN: Kohtus kaotajaks jäänud ühistu esimees Natalja Heinsaar kurdab, et vastaspool blokib kõike, mida ta ette võtab – olgu see sokli soojustamine või parkla ehitamine. Foto: Aldo Luud
Arvo Uustalu 20. mai 2017 04:00
Narva korteriühistul on juba paar aastat sisuliselt kaks konkureerivat esimeest.

Narva korteriühistul on juba paar aastat sisuliselt kaks konkureerivat esimeest.

"Kui ühe lausega öelda, siis toimus ühistu võimuga ülevõtmine," ütleb Narva Kangelaste 19 veel registrites kirjas olev, kuid kahes kohturingis kaotajaks jäänud esimees.

Tülid selles 144 korteriga majas said alguse mõni aasta tagasi, kui ühistu liikmed palusid juhatuselt näha revisjonikomisjoni dokumente. Sihtasutuse Narva Linnaelamu juhi Jelena Pahhomova sõnul ulatati dokumente näha soovinud korteriomanikele algul vaid leheküljene akt.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (44)

Piiri taha 21. mai 2017 22:41
Kõik nad tuleb piiri taha tagasi saata. See on see "vabastajate" sündroom, et kui kuskile jala ukse vahele saavad, siis neist enam lahti ei saa.
no vaadake 21. mai 2017 18:11
näkku ja kõik saab selgeks. Tallinn, Narva ja kogu idaviru vaevleb just selliste petiste küüsis, neid on tunduvalt rohkem, kui see üks ühistu esimees. Ja nendel jääb ALATI õigust ülegi. Nad ei häbene oma tegusid.
21. mai 2017 19:26
Kommenteerijad pole ju artiklit läbi lugenudki ja lahmivad niisama kaitseks, kui raske ikka on see amet. Artiklis selle maja KÜ-s nõuti esimehelt revisjonikomisjoni aruannet, kuid vastu said vaid lühikese paarisõnalise akti. Kui suure hädaga saadi revisjonipaberitele ligi, siis selgus et esimees oli KÜ ja oma rahakoti segamini ajanud. Erakorralisel koosolekul valiti uus esimees, kuid vana ei soovinud ametit üle anda. Selliseid majaelanikke, kes pole huvitatudki revisjonist ja revisjonkomisjoni aruandest, on väga lihtne lüpsta.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS