Eesti uudised

Päästjad hädas välismaale läinutega: äsjagi tuli maha murda Soomes töötava mehe korteriuks (9)

LISA KOMMENTAAR

ain 21. mai 2017 07:24
hei sina,,,nojah!! mitte riik ei anna vaid toompea jurakad annavad!!!!RIIK OLEME MEIE KÖIK!!!
riigil 21. mai 2017 14:48
pidavat ju hästi minema, kas meil kõigil läheb ka?
hamburger 20. mai 2017 22:09
http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2017/05/saksamaa-konfiskeerib-migrantide-tarvis.html
Saksamaa suuruselt teise linna Hamburgi võimud on hakanud konfiskeerima eraomanduses maju, et leevendada elamispinna nappust, mida on teravalt võimendanud kantsler Angela Merkeli otsus lubada maale paari aastaga enam kui kaks miljonit migranti.
20. mai 2017 16:11
soomes tuli igal korteril võti majabossile anda. meil on sulid sulide p...s siin ei tea...
Scaramanga 20. mai 2017 13:53
klounaad tõepoolest
"Mitmel pool on maarahvas mures, et mis saab, kui välismaal tööd rabava naise või mehe korteris mingil põhjusel tuli lahti pääseb."
mis kohad need MITMEL POOL on täpselt ?
A mis siis saab kui keegi suitsuga magama läheb ja korter põlema läheb. Kustutajad tulevad kohale ja koputavad uksele ? Suitsumees magab ja ust lahti ei tee. Sellisel juhul lähevad kustutajad koju tagasi, kuna uks on ju lukus ja sisse ei lasta ?
Urmas 20. mai 2017 12:27
Meil oli juhus kui teadvusetu üksik vanainimene oli päevi korteris teadvusetult, kutsuti kiirabi, päästeteenistus, politsei, et keegi korteri ukse avaks, Päästeteenistuse mehed olid nagu täielikud algatusvõimetud klounid. Puituks vana nn. Vasara lukuga, võti seestpoolt risti ees, päästjad värisesid ukse taga, nemad ei oska ega saa midagi teha. Politsei oli asjalik ja lõi lukusüdamiku välja ja udis lukukeele tagasi ja tegi ukse lahti. Muidu, rõduuks oli ka tuulutuse peal ja minu rõdult oleks vabalt saanud naaberrõdu peale, aga see oli päästjate jaoks liiga riskantne, tahtsin ise minna, see keelati ära, redeliga päästeauto ei saavat ka maja tagakülje juurde sõita, et redeliga rõdule pääseda, sest maa on pehme ja auto vajuvat sisse. Koomikud ja klounid töötavad päästjatena! Anektootlik kaader! Muidugi ma saan aru, et ega neile eriti palka ei maksta ja siis kogunebki päästeametisse tööle selline klounaad.
Urmas 20. mai 2017 12:15
Koridori elektrikilbis on korteri automaatkaitsmed, mida saab välja lülitada. Terve see päästeteenistus on "tule eile meile" tasemel klounaad.
.. 20. mai 2017 11:56
no kui kedagi selajal korterisse ei jää, oleks ikka õige elekter terves korteris välja lülitada, pole ju nii raske.