Eesti uudised

Jürgen Ligi lubab end uudisteankrutel eluaeg rünnata (27)

Teet Teder, 19. mai 2017, 12:34
Jürgen LigiFoto: Jörgen Norkroos
"ERR on saanud nõukogu esimehe, kes esimese asjana kotib poliitikute ründamist ERRs," kirjutab Jürgen Ligi sotsiaalmeedias ja lubab ennast rünnata palju tahes. Argumenteeritult muidugi.

Ligit pahandas see, et teisipäeval Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) nõukogu uueks juhiks valitud Rein Veidemann ei pea õigeks eetris saatekülaliste ründamist, aga ei puuduta seda, kuidas tühjus ja vale nende jutus ruulib. "Neid asju pole võimalik kokku panna, sest kui poliitikul oleks tõde, mida esitada, poleks vaja teda ka rünnata, vaid ta ründaks sellega ise. Kui peaksin veel ise küsitletud saama, ankrud, siis siin on teile mu eluaegne (argumenteeritud) ründamise luba," kirjutab Ligi.

ERR-i nõukogu uueks juhiks valitud Rein Veidemann ütles videointervjuus Postimehele: "Ma olen nii vana inimene, et olen käinud KGB ja parteikontorite ülekuulamistel. Mul tekib deja vu, kui ma vaatan, kuidas inimesi rünnatakse eetris."

Jutt käis "Aktuaalse kaamera" intervjuust, kus ankur Priit Kuusk esitas teravaid küsimusi ümarate vastustega saatekülalisele Jüri Ratasele.

Samal teemal

21. aprill 2017, 16:25
Raimond Kaljulaid Ratase "Aktuaalse kaamera" intervjuust: mina nägin intervjuud, kus üks pool keeldus teist kuulamast
21. aprill 2017, 07:33
OKKALINE OTSESAADE: Priit Kuusk ­torkis Jüri Ratase ümmargust mulli

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee