Ott Kiivikas (Instagrami kuvatõmmis/instagram.com/ottkiivikas/)

2016. aastal lahutas Eesti esikulturist Ott Kiivikas kümme aastat kestnud abielu Natalia Nazarenko-Kiivikasega. Ei möödunud kaua, kui Oti südame võlus uus silmarõõm - blond Gajane. Nüüdseks aasta aega koos olnud, on Ott jätkuvalt ja jäägitult armunud ning jagab Instagramis kiitust oma imekaunile naisele.

Loe, kuidas kõlavad armunud mehe sõnad:

"See lugu algas täpselt aasta tagasi. Oli reede ja 13, pime öö, täiskuu, libahundid hiilisid ringi ja ulgusid täpselt nagu õudusjutus ja siis sa ilmusid mu ette ja ühtäkki oli kõik valge ja selge, süda tahtis rinnust välja hüpata ja ma sain aru, et sa oled tulnud mu ellu, et koos edasi minna... 1. peatükk selles imelises loos on läbi ja palju uusi veel ees. Tänud, kallis, selle imelise aasta eest! Jätkuvat armastust ja üksteisemõistmist soovides."

Jaga artiklit

41 kommentaari

E
Eesti mees  /   20:10, 19. mai 2017
Ott vaatab krasavitsaid.
Q
Quasimodo  /   18:41, 19. mai 2017
Aru ma ei saa, kuskohas inimesed üldse tuttavaks saavad? Loed ja imestad - sellel uus silmarõõm, tollel uus silmarõõm.. Paar nädalat lahutusest ja juba uued elu armastused.
Ma ise nagu enda arvates täiesti normaalne mees, 38-aastane. Korralik töökoht, üle keskmine palk, oma kodu (pole laene), auto, koer ja potilill. Paar mõistlikku hobi, käin reisimas, matkamas. Olen aus, kohusetundlik, hooliv. Alkoholi ainult sõpradega (üksi kodus ei joo), ei suitseta. Füüsiliselt vormis, sixpack olemas. Aga samal ajal, kui mu joodikutest, juhtöödest elatuvad, lodeva kõhupekiga eluvendadest sõbrad muudkui kelgivad, kuidas sai jälle üks ja teine naine "rajalt maha" võetud, siis hakkab endal natuke piinlik juba. Kas hea, truu, sõbraliku, hooliva ja naist austava mehe imidž on ajast ja arust?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis