Karastusjoogid (Geidi Raud)

Karastusjookide tootjate liit otsustas Euroopa Komisjoni poole pöörduda, kuna nende hinnangul on nn limonaadimaksu näol tegemist keelatud riigiabiga, mis annab konkureerivatele toodetele eelise.

Karastusjookide tootjate liidu juhatuse liige Nele Normak ütles "Aktuaalsele kaamerale", et karastusjoogid või mahlajoogid on sarnased, neid võib võtta vahepaladena jogurtijookidele või keefirijookidele, vahendas ERRi uudisteportaal.

"Suures piires me ikkagi vaatame seda, kuhu on lisatud lisasuhkur. Need on need tootegrupid, mis peaksid olema võrdselt koheldavad," sõnas Normak.

Lisaks ollakse rahulolematud eelnõu koostamise protsessiga ning mõjuanalüüside puudumisega.

Jaga artiklit

9 kommentaari

I
isegi Ansip  /   17:41, 19. mai 2017
brüsselist ütleb, et praegune valitsus teeb rumalusi ja investorid ei jäta seda tähelepanuta aga ÕL kustutab teiste sama sisuga sarnased kommentaarid ära. Huvitav, et Ansip võib vabalt rääkida aga meie siin ei või sama asja ütelda. Tore tore peavoolumeedia.
M
milleks   /   13:47, 19. mai 2017
on vaja nii palju vaielda selle tühipalja magusa vee pärast.ma saan aru,et on kerge toota ja magus ajab aina rohkem jooma.kasu igatpidi.kuid milleks,lastele ei ole vaja seda jooki .no ei jää sellest vaesemaks.palju hullem oli ju kütuse hinna tõus,aga see oli eelmise valitsuse töö ja ei olnud midagi teha.rahunege maha.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis