Eesti uudised

Limonaaditootjad viisid suhkrumaksuvaidluse Euroopa Komisjoni

Toimetas Kristin Aasma, 18. mai 2017 20:08

9 KOMMENTAARI

i
isegi Ansip/ 19. mai 2017 17:41
brüsselist ütleb, et praegune valitsus teeb rumalusi ja investorid ei jäta seda tähelepanuta aga ÕL kustutab teiste sama sisuga sarnased kommentaarid ära. Huvitav, et Ansip võib vabalt rääkida aga meie siin ei või sama asja ütelda. Tore tore peavoolumeedia.
m
milleks / 19. mai 2017 13:47
on vaja nii palju vaielda selle tühipalja magusa vee pärast.ma saan aru,et on kerge toota ja magus ajab aina rohkem jooma.kasu igatpidi.kuid milleks,lastele ei ole vaja seda jooki .no ei jää sellest vaesemaks.palju hullem oli ju kütuse hinna tõus,aga see oli eelmise valitsuse töö ja ei olnud midagi teha.rahunege maha.
m
ms/ 19. mai 2017 11:13
Miks need riigivalitsejad, võimurid, otsustajad rahvasaadikud küll ise pelgavad seda, nende poolt pakutavat head-tervisliku elu ca 300€ eest kuus.
Kallid kaasmaalased! Meie heaolu-tervise eest hoolitsevad, väga targad, töökad riigivalitsejad, võimurid, otsustajate rahvasaadikute eest ei oleks meil õige aeg vastutasuks meist hoolimise eest, hoolida ka meil oma armastatud, sügavalt lugupeetud riigivalitsejate,võimurite, otsustajatest rahvasaadikute heaolu, TERVISE eest, ning hääletada üldrahvalikel, erakorralistel valimistel neile 300€ ülempiiriga igakuine töötasu, ilma mingite täiendavate kompensatsioonideta, kuluhüvitiste ja lisatasudeta.
Kõigile, heaolulise-tervema Eesti eest!
m
ms/ 19. mai 2017 10:00
See kui riik pole rahva ega ettevõtja sõbralik on ajamärk halvale.
Eesti riigi suurim ka halvim viga on rahvalt - ettevõtjatelt saadud häältega saadakse võimule ja kohe hakkatakse elama rahvaülest elu, enda isikliku ja tutvusringkonna huvides-hüvanguks.
Sõnades muidugi "rahva-riigi huvides" Tegelikuses rahva "heaolu nimel" suhkur ära, bensiin kallimaks, makse juurde ja olemasolevad maksud suuremaks, et siis pidi inimestel olema parem elada?
s
Suur vahe teiste riikidega!/ 19. mai 2017 10:30
Seni, kuni teised riigid hakkavad rahapuuduses ägisema, on Eesti ammu pankrotis. "Kui Arno isaga koolimajja jõudis, olid tunnid juba alanud".
l
Lihtne lahendus/ 19. mai 2017 08:11
tootjatele, pange lihtsalt vähem suhkrut toodetele ja maksu ei peagi maksma. Olgem ausad, need limonaadid ongi liiga magusad.
s
Sina joo/ 19. mai 2017 10:28
kloorivett! Pidi terveks tegema.
m
Mjahh/ 19. mai 2017 04:08
Ligi poolt kehtestatud nö "ajutisele maksule" toiduainetele tõusime 10 aastat tagasi esimese 5 sekka, nüüd läheme teisele ringile?
s
Scaramanga/ 18. mai 2017 21:49
Valitsus on ekstaasis sellise uudise peale - nüüd saab rahva päästmise nimel veel rohkematele kaupadele maksud peale panna.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee