Laadin videot...
1
foto

Eesti meelelahutusauhindade jagamisel peab muu hulgas ju ka meelt lahutama, isegi pärast gala. Selle eest hoolitses režissöör Harry Kõrvits.

Parimateks meelelahutajateks valitud Teet Margna ja Kristjan Jõekalda andsid parasjagu Õhtulehele intervjuud, kui Kõrvits kaadrisse ilmus. Ja läks. Ja ilmus uuesti.

"Vabandage, noormees, ma tahaksin läbi minna," ilmub Kõrvits ühtäkki meeste selja tagant välja. "Kõnnib ka siin igasuguseid. Kes see oli üldse?" küsib Margna surmtõsiselt.

Mõlemad vaatavad Kõrvitsale järele. "Mingi vana …" nendib Margna. "Mingi vanahärra, jah," kinnitab kolleegi vaatlustulemust ka Jõekalda.

Lõbusat seika kolme meelelahutajaga vaata videost.

Jaga artiklit

11 kommentaari

P
Priit  /   18:04, 20. mai 2017
Mis ma öelda oskan, loll saab lolliga ikka läbi !
P
Priit  /   09:50, 19. mai 2017
Kõva naljamees omast arust. Õppigu näitlema enne, käitub võtteplatsil nagu teismeline amatöörist plika. Tõsiselt käib närvidele. Ta oskab sama palju huumorit, kui Tiit Sukk, Raivo E. Tamm ja Andru Vaarik. Ja siis see Kõrvits, kellest ma siin räägin, üks nelik, kes ei oska ega jaga huumorist absoluutselt mitte midagi, kui siis ainult teletupsu tasandil või mingi beibe huumor : kaks meest kõnnivad, eriti kolmas, ha ha.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis