Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO | Roald Johannson: saadud tunnustus tähendab seda, et "Roaldi nädal" läheb rahvale korda (1)

Helen Pentsa | Video: Alar Truu, 18. mai 2017 07:27
 

Mees rääkis, et igal nädalal pea ees uude teemasse süvitsi süübimine pole emotsionaalselt tema jaoks kuigi koormav. "Eks ma olen ajakirjaniku ja televisioonitööd teinud ka üksjagu. Alates 2003. aastast olen televisioonis olnud. Julgen öelda, et ega ma nii väga ei lase neid asju enda lähedale. Suudan säilitada sellise neutraalsuse, mis on ajakirjaniku puhul vajalik. Muidugi on teemasid, mis mind puudutavad rohkem ja neid, mis puudutavad vähem. Näiteks lastekodusaade - kuna mul on isiklik side lastekoduga, minu vanaema on üles kasvanud lastekodus, siis kindlasti selline saade mind isiklikult puudutab võib-olla natuke rohkem, kui mõni teine teema," rääkis ta. Küll aga sõnas ta, et on valinud kõik saateteemad selle järgi, mis on ühiskonnas olulised ja inimesi kõnetavad.

Samal teemal

Ülemöödunud nädala saade keskendus tööle sünnitusmajas, kus Roald jälgis ämmaemandate ja sünnitajate teekonda. Ka Roaldi perekond saab sel aastal perelisa. Küll aga sõnab ta, et beebi sündimiseni on veel mõned kuud aega. Kas mees on suureks elumuutuseks valmis? "Oleme selleks valmistunud ja valmistumas. Ma loodan, et olen selleks nii valmis, kui üks noor pere olla saab," sõnas ta.

Kes on Roaldi arvates aasta parim meelelahutaja? "Meelelahutaja etalonkuju Eesti meelelahutusmaailmas on olnud Kristjan Jõekalda ja seda suurem oli minu üllatus, et sain meelelahutusauhindade galal parima meessaatejuhi preemia. Aga Kristjan on oma olekult selline muhe ja nii-öelda semulik tüüp, kes on siiras. Arvan, et mitte ainult meelelahutajaks, vaid ka heaks saatejuhiks teeb see, kui oled siiras - see, kes tegelikult oled. Mina üritan ka ikka telekaamera ees olla see, kes päriselt olen," rääkis ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee