Eesti uudised

Politsei tõttas appi naabrimehe raudu pannud ja võtme kaotanud naisele (42)

Toimetas Liis Vaksmann, 17. mai 2017, 10:45
Foto: KAAREL TIGAS
Nädala alguses said Lõuna prefektuuri politseinikud väljakutse, milles murelik naine teatas, kuidas ta oli naabrimehe käeraudadega kinni pannud, kuid enam ei saa raudu lahti, sest võti on kadunud.

Lõuna prefektuur jagab sotsiaalmeedias, kuidas politsei sai nädala alguses väljakutse, mis pani heas mõttes muhelema ka kogenud politseinikud, sest tavaliselt näeb selliseid asju filmis, mitte aga politsei igapäevatöös.

Postituses on kirjas, et helistajaks oli murelik naine, kes oli end naabrimehe külge käeraudadega kinni pannud ja Murphy seadus ütleb ilmekalt, et kui midagi saab untsu minna, siis nii ka läheb. "No ja käeraudade võtit nad enam üles ei leidnud. Kuna käepärased vahendid käeraudu ei avanud ja terendav hommik nõudis peatset tööleminekut, oli abi saamisega tuli takus. Tuleb tõdeda, et politseivarustuses ei ole ka selliste eriotstarbeliste käeraudade võtit, kuid vanad head rauatangid tulid appi ja saime armastajapaari üksteise küljest vabastada," pajatab postitus.

Lõpp hea, kõik hea. 

Samal teemal

18. mai 2017, 09:36
Käeraudade avamiseks politsei kutsunud paarikese loo valguses: kuidas trikimees Jürgen Veber kasti õlut kaotas

42 KOMMENTAARI

h
Haiguste ravi 17. mai 2017, 15:55
KAS MUURUTAR TAAS TEMBUTAMAS ?
e
ehh 17. mai 2017, 15:41
Pidid tõesti mingid erilise lukuga rauad olema. Üldiselt on käerauad ühtemoodi võtmega. Imelik et politsei võtmed ei sobinud.
Loe kõiki (42)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee