Eestlanna tutvus lembeportaalis Tinder põneva mehega, kes nimetas end USA lennuväe allohvitseriks Brianiks. Peagi andis Brian märku, et viibib Türgis ja lendab öise lennuga Süüriasse, aga ei saa kasutada oma krediitkaarti ning vajab abi.

Raha salamissioonil tekkivate isiklike kulutuste katteks palus ta saata Western Unioni vahendusel Türgisse. Eestlanna kandiski viiele Briani nimetatud adressaadile kokku üle 17 000 euro. Sestpeale pole Brianist enam kippu ega kõppu.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

Jaga artiklit

167 kommentaari

J
judith  /   02:21, 30. okt 2017
Minu kirg armastusest ja elust on pannud mind siia võtma, et kõigile öelda, kuidas preester manuka tõi tagasi oma abikaasa, kes on läinud 9 kuuks. See oli kogu segadus ja muret mulle, kui mu abikaasa, keda ma armastan ja armastan, ei armastaks aga pigem otsustasin pigem jääda teise leedi oma tunde arvelt, sest mul ei olnud hullumeelset veenvat põhjust. Kuid see on kogu ajalugu praegu, on preester manuka osutunud vääriliseks, et seda nimetatakse tõeliseks ja valitudks, nagu ta on välja pühkinud mu pisarad, tuues mu abikaasa tagasi minule. Siin on tema kontakt, et jõuda talle lovesolutiontemple1@gmail.com ja ta on ka hangout nägemiskaartide jaoks ... ja Jumal õnnistab teie abi eest.
  /   17:06, 22. mai 2017
Tegi tinder tynni,
Munder, mu..i
Vaat mis juhtus!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis