Aed | Sisuturundus

SÄRTSU SUVESSE | Peenraääris - erinevate võimalustega kujunduselement 

Gardenfix, 16. juuni 2017, 15:03
 
Aian­dus nõuab täielikku pühen­du­must ja igapäev­ast tööd, see on täis kirge ja riske. Kuidas luua oma aiamaale midagi ilusat ja põnevat? Selles abistab Sind Gardenfixi met­allist peen­raääris, mis muudab kau­nilt kujun­datud alad viimistle­tud tervikuks.

Peenraääris on suurepärane...

- looklevate alade ja teede rajamiseks

- erinevate materjalide eraldamiseks

- erikujuliste alade loomiseks

Gardenfixi peenrapiirdeid saab edukalt kasutada nii puude, põõsaste kui ka kivide ümber, et muuta muru hooldus mugavamaks ja kiiremaks.

Aeda sobivad väga hästi ka korrudeeruvad peenrapiirded. Piirded on valmistatud metallist, millele ilmastiku tõttu tekib naturaalne rooste. Roostesed ääred tõstavad esile aia või haljastatud ala arhitektuurilist kompositsiooni. Lisatud taimestusega saab luua omapäraseid välisruumi kujundusi. Suured pinnad mõjuvad dramaatiliselt ning väiksemad vaoshoitumalt. Luua saab erinevatel tasapindadel olevaid alasid ja peenraid, kallakuid, mustreid, geomeetrilisi kujundeid.

Uus toode on aga painduv L-kujuline metallääris paigaldamiseks tihendatud pinnasele. Edukalt saab seda kasutada näiteks parkides ja maastikuehitustel.

Vali piire vastavalt kasutuskohale õige paksusega ja laiusega. Konsulteeri maastikuehitajatega või aiandusinimestega.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee