Eesti uudised

EMA LEITUD! 30 aastat kadunud ema naasis tütre juurde (139)

Daniel Veinbergs, 15. mai 2017 11:54
Enne emaga taasühinemist möödus enam kui 30 aastat. Foto: Livika Pallo
Emadepäeval jagas oma lugu naine, kes kaotas väikelapsena ema ning soovis temaga uuesti kohtuda. Eile lisandus enam kui kuus tuhat korda jagatud postituse lõppu õnnelik sõnapaar “Ema leitud!”

Mõistagi on tütrel viimaste päevade sündmustest keeruline rääkida. “Pean kõigepealt emotsioonid kontrolli alla saama, et suudaks seda teistega jagada,” ütles ema leidnud Livika Pallo.

Pärast oma loo jagamist sotsiaalmeedias möödus vähem kui 12 tundi, enne kui kaduva lootusega tütrele saabusid esimesed kirjad, mis andsid talle vettpidavat infot ema asukohast. Lõuna paiku helises tütre telefon. “Nüüd on see päev kätte jõudnud,” olid kadunud ema esimesed sõnad oma tütrele pärast aastakümneid väldanud vaikust.

Ema lahkumise põhjuseid tütar veel avalikkusega jagada ei soovi, kuid suhtub emasse mõistvalt. “Ma ei heida talle midagi ette,” ütles Pallo, kes ulatas eile emale tulbikimbu - lilled emadepäevaks esimest korda elus. Lillevalikuga tabas ta naelapea pihta. "Uskumatu, aga ka tema lemmiklilled on tulbid,” rõõmustas Pallo.

Päev korraga

Mõistagi vajavad haavad paranemist. "Jääme suhtlema ja teeme seda üks päev korraga," ütles tütar Pallo, kelle sõnul jääb emaga taasühinemise päev talle alatiseks meelde.

Emadepäevast inspiratsiooni saanud ning võõrastele oma lugu jaganud tütar pelgas, et tõenäoliselt otsingud vilju ei kanna. Pigem soovis ta tunda hingerahu teadmisest, et on vähemalt üritanud ema leida.

Livika Palo emadepäevapostitus Facebookis:

Samal teemal

22.05.2017
Kuidas leida kadunud tuttavat?
13.05.2017
AITAME LEIDA | Eesti naine otsib sotsiaalmeedias oma ema: "1987. aastal lahkus ema teadmata suunas. Mõned infokillud annavad siiski lootust, et ta võib olla elus."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee