Salme Poopuu. (MARIANNE LOORENTS)

Salme Poopuu sõbrad on Facebookis jaganud teadet, et meie seast on lahkunud Eesti filminduse grand old lady´ks kutsutud Salme Poopuu.

Poopuu sündis 1939 ning jõudis oma karjääri jooksul olla ligi 40 mängu- ja dokfilmi juures mitmesugustes ametites (režissööri assistent, produtsent, administraator ja ka näitleja). Kuid tema tähelend algas sarjaga "Ühikarotid" (2010–2012).

"Tänaval tullakse juurde ja küsitakse autogrammi. Vahel astub pool linnaliini bussis sõitvast seltskonnast ligi autogrammi küsima," rääkis Salme Poopuu Saarte Häälele aastal 2010.

Meenuta Poopuu tegemisi "Ühikarottides"

Jaga artiklit

15 kommentaari

T
Tänavu aasta on teatri ja kultuuritegelasi nii palju läinud.Tunnen lähedastele kaasa!  /   10:52, 15. mai 2017
Hiljuti oli kusagil lehes juttu,et nii palju häid tuntuid inimesi kutsutakse meie juurest ühe kaupa ära.See pani kõiki kiriku töölisi imestama,et mis nagu õieti toimub.Kahju on muidugi tõesti,et sellised asjad paraku meie elu jooksul ette on tulnud.Statisika teatel oli kaks kuud tagasi tehtud uuring,et alates 1927.aastast-2015.aasta-ni on läinud kõige rohem inimesi meie hulgast märtsis,detsembris ja jaanuaris.Kurb teema muidugi! Meil ei jää muud,kui meenutada neid kui häid tegelasi.Kes on jätnud meile sügava jälje,täis mälestusi mida ei olegi võimalik unustada.
P
PUHAKU TA RAHUS  /   10:51, 15. mai 2017
Üks elu on jälle otsa saanud.mis parata.Oleme kõik surelikud

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis