Jäär

Jääras liikuv Veenus on opositsioonis liialdava ja piire ületava Jupiteriga. Suhted on kerged tekkima, aga sa kipud neid looma kas valimatult või tüütad oma uusi tuttavaid pealetükkivusega.

Sõnn

Sinu suhe kas sõpruskonna või mõne muu seltskonnaga võib täna olla pingeline. Kaldud kangekaelsusele ning ajad sõrad vastu igasugustele uutele mõtetele ja ettepanekutele.

Kaksikud

Seis annab sulle küll energiat, ent võivad luua ka pinnase konfliktide tekkimiseks. Ajahetk sobib igasuguseks raskemaks pingutuseks, kus tuleb kõik jõud korraga välja panna. Traumaoht!

Vähk

Kuu ja Marsi kvadraat võib sind muuta rahutuks ja püsimatuks. Täna ei suuda sa koduseid töid teha, vaid sind tõmbab eksootiliste või lausa erootiliste seikluste poole. Ole ettevaatlik võõrastega kontaktide loomisel!

Lõvi

Kuna Lõvi valitseja Päike on ühenduses Plejaadide täheparvega, siis võib päev kujuneda oluliseks või tähenduslikuks. Õhus on võimalusi. Keskendu nüüd Valgusele, kõigele helgele ja positiivsele!

Neitsi

Olulisel kohal on intellektuaalse sisuga suhted. Sinu ja kellegi vahel võib aset leida vaimu avardav vestlus, ent õhus on võimalus ka vaidluseks ja ajupesuks. Kui oled täna tööl, siis ole bossiga viisakas!

Kaalud

Jätkuvalt on õhus võimalus uuteks erutavateks tutvusteks ja kohtumisteks. Päev soosib naudinguid, kuid sa ise pead oskama piiri pidada. Igasugused liialdused on nüüd kerged tulema.

Skorpion

Täna võiksid end täiel rinnal välja elada, kuid seejuures peaksid olema ettevaatlik võimalike traumade suhtes. Sinus on ürgset kirge, mida vastaspool ka ära tajub.

Ambur

Kosmogramm muudab sind unistavaks, aga ka äärmiselt loominguliseks. Sa näed ilu igas pisiasjas ning suudad tõlgendada seda ka oma kaaslastele. Vaata mõnda müstilise sisuga filmi.

Kaljukits

Tänane päev on mõeldud liikumiseks ja seda eriti vabas õhus. Füüsiline liikumine paneb ka su mõtted liikuma. Tühjus peas võib olla vähese liikumise tundemärk.

Veevalaja

Päikese asend soosib kodu ja majapidamisega seotud ettevõtmisi, eriti kui need on seotud millegi lõpetamisega. Õige hetk näiteks suurpuhastuseks. Võiksid ka kutsuda külalisi ja kohtumise sisu võiks olla müstilise alatooniga.

Kalad

Kalades liikuv Kuu on päeva esimeses pooles veel ühenduses Neptuuniga. Seega võib päeva esimene pool esile kutsuda olukordi, milles tunned end kui kala sogases vees. Ehk siis palju lihtsam on kellegi konksu otsa sattuda.

Jaga artiklit

13 kommentaari

K
Kalad  /   09:22, 20. mai 2017
Sinu pikalt vindunud suhe võib täna kuuma leegiga lõkkele puhkeda, mistõttu tunned ennast justkui tiivust tõstetud. Täna alanud suhe võib osutada väga pikaks ning kuumas. Ehk isegi tuliseks.
V
Veevalaja  /   09:22, 20. mai 2017
Kipud olema kriitiline ja pisiasjade kallal noriv oma armastatuga. Arvustad naudinguga tema välimust või armatsemiskombeid. Teiste silmas näed pindu, aga palki iseenda silmas mitte. Peaksid rohkem tähelepanu pöörame enda eest hoolitsemisele. Hea päev seksimaratoniks jäära, kaljukitse ja neitsiga.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis