Eesti uudised

Tsahkna pääses põlengust tervena tänu naabritele (24)

Kristiina Tilk, 15. mai 2017 04:00
ÕNNELIK ÕNNETUS: Tsahkna kodumaja läks põlema ajal, kui pererahvas magas. Tänu tähelepanelikele naabritele hoiti suurem õnnetus ära. Foto: Margus Tsahkna
Pühapäeva varahommikul süttis endise IRLi esimehe ja kaitseminister Margus Tsahkna kodumaja. Õnnetuses keegi viga ei saanud ja selle eest tänab Tsahkna oma naabreid.

Tsahkna ütles Õhtulehele, et tulekahju puhkemise ajal magasid nad perega sügavalt, kuid tänu sellele, et naabrid uksele koputasid, said nad majast õigel ajal välja. Leegid olid selleks hetkeks juba akna taga. "Täna on kogu meie pere õnnepäev. Lähedaste elu hinnast saad aru siis, kui see ei olegi nii enesestmõistetav. Meie kodu põles täna. Tänu naabritele saime jaole ja kõik on elus ja terved. Päästemeeskonda ainult kiidan. Ilusat emadepäeva," kirjutas Tsahkna pühapäeval enda Facebooki lehel.

Ta lisas, et majas on ka suitsuandur.

Häirekeskus sai teate põlengust Tallinnas Nõmmel Nurme tänaval pühapäeva varahommikul kell 4.40. Kohale sõitsid Nõmme, Kesklinna ja Keila komandod. Esialgsetel andmetel sai tulekahju alguse maja välisseinale kinnitatud õhksoojuspumba rikkest. Tuli levis mööda välisseina katuse alla. Tuppa leegid ei jõudnud, kuid tulekahju kustutamiseks tuli lammutada osa katusest. Põleng kustutati kell 6.34. Tsahkna kolis perega Nõmmele mõni aasta tagasi. Varem elati Peetri külas. Süttinud kodumaja on ehitatud 1940. aastatel. Tsahkna on abielus Anna-Greta Tsahknaga ning peres kasvab kaks last – poeg ja tütar.

Samal teemal

16.05.2017
Müüjad ei usu, küll aga ekspert: Tsahkna maja põlengu põhjustas õhksoojuspump
14.05.2017
FOTOD | Margus Tsahkna kodu läks põlema!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee