13
fotot

Täna pärastlõunal juhtus Tallinn-Tartu maantee 47. kilomeetril liiklusõnnetus, kus üks auto sõitis teisele tagant sisse. Esialgsetel andmetel sai vigastada kaks inimest. Liiklusõnnetuse põhjustanud juhi sõnul toimus kõik ühe silmapilgu jooksul.

Õnnetuse põhjustanud Aivar (nimi muudetud) sõitis oma Chrysleriga Tartu poole, kui tema 4-aastane poeg tagaistme turvatoolist midagi küsis. „Vaatasin korraks lapse poole, keerasin pilgu uuesti ette ja juba oli auto ees,“ räägib Aivar.

Värisevate ja kriimustunud kätega Aivar püüab pärast õnnetust suitsuga närve rahustada. Ta ei suuda kuidagi uskuda, et midagi sellist on temaga juhtunud. Enda sõnul pole tal eelnevalt olnud mingeid liiklusrikkumisi ega -avariisid.

Aivari selgituste järgi oli tema ees sõitnud Ford jäänud keset teed seisma, et teha maanteel vasakpööre kõrvalteele. Seda Aivar aga ei märganud, sest oli vahetult enne kokkupõrget pööranud pilgu tagaistmel olevale pojale. Nii sõitiski Aivar suurel kiirusel Fordile tagant sisse.

Pärast õnnetust ei vajanud Aivari poeg haiglaravi, küll aga viidi Mustamäe haiglasse Fordi juht, kelleks oli naisterahvas.

Hiljem toimus 2 kilomeetrit Tartu poole teine liiklusõnnetus, milles põrkasid kokku viis autot. Õnnetus toimus osalt seetõttu, et liiklus maanteel oli Chrysleri ja Fordi õnnetuse tõttu häiritud.

Jaga artiklit

71 kommentaari

I
Inimene ei saa aru kumb on tähtsam  /   13:11, 16. mai 2017
Kas lapse suvaline küsimus või maanteel sõitmisele keskendumine, selle persooni jaoks lapse küsimus ja tulemus käes. See pole esimene kel on valed prioriteedid maanteel. Tuttaval läks palju halvemini. Kes tegi? Ise tegi...
N
No nüüd on sul veel palju õppida kui ei oska 360 kraadi korraga vaadata. Mine nüüd magamistuppa peegli ette ja asu õppima. Huuli jõuad ka uksest välja minnes võõbata.  /   16:51, 15. mai 2017
.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis