Hannes Võrno rääkis oma raamatus avameelselt oma perekonnas pettumisest. (Robin Roots)

Eilses emadepäevaeelses LP-s rääkis avameelselt oma loo Hannes Võrno laste ema Häli Veskaru, kes juba mitu aastat kuulsast meelelahutustegelasest lahus elanud.

Intervjuus rääkis Veskaru pikalt ja sügavalt Võrnoga kooselamise pahupooltest ja ka summadest, mida mees talle maksta on lubanud, kuid mis tema arvele kunagi ei jõudnud.

Võrno arvates on ajakirjanik talle siinkohal liiga teinud, rünnates teda mehe enda lähedast koosneva alatult võimsa kilbiga.

Koguni ei ole Võrno enda sõnul esimene ohver, kes Laupäevalehes risti löödud – kaks aastat tagasi ilmus samas väljaandes intervjuu Jaak Joala poja Janariga, kes rääkis oma rasketest suhetest isaga.

"See pole sul esimene kord. Jälgim, mida Jaak Joala mälestuse labastamiseks teha, oli samuti sinu "intervjuu". Pohmellis ja pundunud silmadega avameelsus "milline oli Jaak isana"," teatas Eurovisionilgi Eesti eest väljas olnud patrioot Võrno oma Facebooki lehel.

"Lood meestest, kelle nimi su lehte müüb, kuid kes ei vasta ega kommenteeri su följetone. Nad on kas lahkunud või ei lasku nii madalale ja elavad siiski austusega oma armsate vastu sinu kiuste edasi. Eesti eest!" suutis pikalt majori auastet kandnud Võrno patriootlikku tooniga lõpetada.

LP-s ilmunud artiklini jõuad siit.

Jaga artiklit

269 kommentaari

A
aga  /   12:51, 16. mai 2017
ma olen kuulnud võrnost nii mõndagi,mis au ei tee
L
Lelle  /   08:17, 16. mai 2017
Selle loo taustal meenub kunagine kaitseminister Andrus Öövel ja tema inetu lahutuslugu, kus abikaasa Anu oli väga-väga nördinud, et mees on võtnudtemalt kõik. Ka siis läks avalikkuses suureks aruteluks, olid samuti mingid korterijamad, rahajamad, Öövel ei pidavat pojale elatist maksma jne jne.
Kas tähsad mehed vajavad suurt skandaali? Ja tähtsate meeste naised seda ka pakuvad? Lõpuks vajub kõik vesiliiva, ole sa tähtis või tähtsusetu. Ainus, mis ravib, on hingerahu leidmine.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis