Eesti uudised

Hannes Võrno laste ema Häli Veskaru: meie kooselu oli nagu miiniväli (360)

Eesti Päevaleht, 12. mai 2017 20:18
Häli Veskaru ja Hannes VõrnoFoto: Arno Saar
Emadepäevaeelses LP-s räägib oma loo fantastiline kahe lapse ema ja vapper naine Häli Veskaru (45), kes juba kaks aastat elab noorema pojaga kahekesi, sest astus välja 20 aastat kestnud kooselust tuntud saatejuhi ja meelelahutaja Hannes Võrnoga (47).

Häli Veskaru elu Viimsi ridaelamus muutus väljakannatamatuks pärast seda, kui tema elukaaslane naasis 2014. aasta aprillis Afganistanist pooleaastaselt rahuvalvemissioonilt.

Samal teemal

Nurka surutud Häli kartus selle ees, mida rääkimine võib endaga kaasa tuua, on põhjendatud - Hannes Võrno käitumine võib olla ettearvamatu: ta kirjutab raamatuid, milles võib solvata, salvab teravalt oma Facebooki kommentaarides, mida meedia järjepanu avaldab, ja talle on avatud kõik peavoolumeedia võimalused mis tahes teistsugune arvamus tümaks teha. Teisi pidevalt halvustavate kommentaaridega ründava avaliku elu tegelase peidus pool on oluline info ja ka seni kommenteerimisvõimaluseta jäänud Hälil on õigus rääkida oma lugu, kirjutab kirjutab Ingrid Veidenberg Eesti Päevalehe laupäevalehes LP.

Kommentaari asemel saatis Võrno täiesti tühja meili, korduvmeilile ta ei vastanud, telefonikõne katkestas ja sõnumile ei reageerinud.

Artikkel tervikuna ilmub 13. mai LPs.

Samal teemal

27.07.2017
VIDEO | Hannes Võrno ei häbene, et lavalaudadele veab teda edevus
13.07.2017
Hannes Võrno: olen tagasi ja olen rõõmus, et saan jälle teha seda, mis meeldib
22.06.2017
Hannes Võrno: ma ei süüdista Häli Veskarut ja palun kõigi käest vabandust
18.05.2017
Advokaat: naised, kaitske oma vara enne, kui suhe mehega rappa läheb!