Eesti uudised

Hannes Võrno laste ema Häli Veskaru: meie kooselu oli nagu miiniväli (360)

Eesti Päevaleht, 12. mai 2017, 20:18
Häli Veskaru ja Hannes VõrnoFoto: Arno Saar
Emadepäevaeelses LP-s räägib oma loo fantastiline kahe lapse ema ja vapper naine Häli Veskaru (45), kes juba kaks aastat elab noorema pojaga kahekesi, sest astus välja 20 aastat kestnud kooselust tuntud saatejuhi ja meelelahutaja Hannes Võrnoga (47).

Häli Veskaru elu Viimsi ridaelamus muutus väljakannatamatuks pärast seda, kui tema elukaaslane naasis 2014. aasta aprillis Afganistanist pooleaastaselt rahuvalvemissioonilt.

Samal teemal

Nurka surutud Häli kartus selle ees, mida rääkimine võib endaga kaasa tuua, on põhjendatud - Hannes Võrno käitumine võib olla ettearvamatu: ta kirjutab raamatuid, milles võib solvata, salvab teravalt oma Facebooki kommentaarides, mida meedia järjepanu avaldab, ja talle on avatud kõik peavoolumeedia võimalused mis tahes teistsugune arvamus tümaks teha. Teisi pidevalt halvustavate kommentaaridega ründava avaliku elu tegelase peidus pool on oluline info ja ka seni kommenteerimisvõimaluseta jäänud Hälil on õigus rääkida oma lugu, kirjutab kirjutab Ingrid Veidenberg Eesti Päevalehe laupäevalehes LP.

Kommentaari asemel saatis Võrno täiesti tühja meili, korduvmeilile ta ei vastanud, telefonikõne katkestas ja sõnumile ei reageerinud.

Artikkel tervikuna ilmub 13. mai LPs.

360 KOMMENTAARI

i
Igal juhul naise poolt 16. mai 2017, 11:56
Huvitav on see, et Hannes Võrno käitub just nii, nagu seda teeb valdav osa eesti meestest, kes oma abikaasast lahku lähevad. Nii et tema käitumises ei...
(loe edasi)
e
e, 16. mai 2017, 11:09
Tavaline vägivaldne mees või mitte, aga ilmselt on essupropelleri kävitamise ajendiks Võrno liitumine EKRE valimisseltskonnaga. Justnagu rohkem salavägivaldseid tuntud tegelasi Eestis polegi. Päevalehe-taolised 'propellerid' on muidugi need kõikse targemad võõra pereelu kohtunikud.
Loe kõiki (360)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee