Eesti uudised

Kolmandik Eesti juhte peavad korruptsioonivastast võitlust nende konkurentsivõime kahjustamiseks.

Uuring: ligi pooled ettevõtted ütlevad, et korruptsioon on Eestis laialt levinud (15)

LISA KOMMENTAAR

Juhan. 10. mai 2017 09:04
Kui erakonnale annetus ei ole korruptsioon ja politseinikule antav annetus on korruptsioon on midagi väga valesti, politseile antav on väiksem ja politseinik ei jää rahule ning teeb süüdistuse altkäemaksu andmises.
möh 10. mai 2017 08:30
kas siis see ei ole korruptsioon, kui vallajuhid tõstavad suuremate kompendatsioonide saamiseks oma palkasid äkki kuni 500 € kuus? Kelle raha see on? Kes on vallajuhid - kas nad ei ole mitte need, kes ajavad riigi poliitikat üle terve Eesti. Kas RIIGIL ei ole selles asja? RIIK istub ja ootab uusi valimisi, kullates üle oma ametnikud ja oodates valimistel mittekodanike hääli, tasudes selle eest - lubades okupatsiooniaegseid lippe ja muud võõrast atribuutikat.
KAS SEE EI OLE KORRUPTSIOON? rIIKLIKULT LUBATUD KORRUPTSIOON.
ss 9. mai 2017 23:26
kontrollige stv + iss tegevust
RT 9. mai 2017 21:49
VARAS VARAS VARAS VARAS VARAS VARAS VARAS VARAS VARAS VARAS ON RAHA HULGAADID ON HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI HÄBI!
9. mai 2017 21:00
"Kelner, mis lihast see kotlet on?"
"Ei tea. Aga miks te seda küsite?"
"Noh, selleks, et kui nad kiirabis huvi tunnevad, mida ma sõin..."
Jah, 9. mai 2017 19:42
poliitika ja korruptsioon on nagu kaksikvennad.
Peeter 9. mai 2017 20:25
Kuidas sai Koonga asevallavanem seltsimees Silver Seegar ( Soontagana kolhoosi partorg ) TAGASTATAVAT MAAD 16,5 HA ? Kas VALEGA ?
Eredus 9. mai 2017 19:15
Korruptsioon LOKKA ka Igas EESTI VÄIKELINNAS. Eriti ehedaks näiteks on viimase aja sündmused Elvas.
elagu korruptsioon 9. mai 2017 17:17
Kui kõik meie eelmised ja praegused valitsused eesotsas sellega tegelevad ja annavad eeskuju, miks siis teised ei või nii teha.

Pealtkäemaks 9. mai 2017 17:17
Enne valimisi pöördub ühe erakonna kandidaat suure ettevõtte omaniku poole: "Kuna meie valitsus on korrumpeerunud, raiskab maksumaksja raha ja tegeleb ainult isikliku heaoluga, tahan teid paluda – hääletage riigikogu valimistel minu poolt!"
"Te tahate kõige sellega võidelda?" küsib rahamees.
"Ei, ma tahan selles osaleda!"
OO 9. mai 2017 17:15
Mis sellest teadmisest ja protsentidest teadasaamine siis muudab, ikka käib asi edasi ja karistamatult. Karistada saavad ainult need sulid, kellel ei ole korralikku seljatagust. Nagu nõuka ajal oli tähtis komponent SUUR SUGULANE KÕRGEL KOHAL, nii on see ka praegu. Miks pole senini autorollotajaid süüdi mõistetud (mõisteti ju õigeks), lennunduse ja el.energia firmade juhid, sadama asjandus jne., vastutusele võetud. Ikka paigutatakse nad teistele ametikohtadele või saadetakse Brüsselisse jalust ära, et asi vaibuks. Keegi ei julge omasuguse kohta midagi öelda, sest enda luukered võivad siis kapist välja tulla.
Ants 9. mai 2017 16:55
Arvata on, et koos punastega tuleb kasee komme jõuliselt tagasi.
velts 9. mai 2017 16:51
korruptsioon ei tähenda ainult altkäemaksu ,see on ka näiteks sõpradelesugulastele magusate lepingute kättemängimist ,mis omavalitsustes vägalevinud ,ka valla igasugu asjapulgad osutavad ise vallale teenuseid ,olgu lumelükkamine ,bussiveod ,koristused jnejne.see on väga levinud muide meie vallas näiteks....
nii ja naa 9. mai 2017 16:23
mul on tuttav, kellel olnud aastaid igasugu ettevõtteid, erinevaid ja kes ütles, et mitte kunagi ei ole ta kuskilt saanud vajalikku allkirja vms ilma altkäemaksu andmata ehk ümbrikut poetamata.
nüüd on mul endal paar ettevõtet ja ma pean ütlema, et 15 aasta jooksul ei ole ma kunagi andnud kordagi altkäemaksu ja kunagi pole ka küsitud ega isegi vihjatud. olen saanud korda igasugu tunnustamised ja asjad, mis toitlustuseks näiteks vaja, kõik on hästi sujunud ilma altkäemaksuta.
aga 10. mai 2017 10:35
kas teie ise maksate oma töötajatele osa palka ümbrikus nagu enamus toitlustusettevõtteid? 25 aastat Eesti riiki ja ümbrikupalgad lokkavad endiselt.Naiivselt võiks imestada, et kuidas ettevõttes üldse juletakse võõrale tööotsijale ümbrikupalka pakkuda - ettevõtjad peavad ennast ikka väga kindlalt tundma siin riigis.