TAGAAJAMINE: Tallinnas lõppes hulljulge mootorratturi põgenemine sellega, et politseiauto rammis ratta teelt välja.Foto: Erakogu
Liis Vaksmann 9. mai 2017 04:00
Juba jälle! Pärnus püüdis purjakil mootorrattur politseinike eest minema kihutada 170kilomeetrise tunnikiirusega. Kuidas saaks hulljulgeid põgenikke ohjeldada? 

Juba jälle! Pärnus püüdis purjakil mootorrattur politseinike eest minema kihutada 170kilomeetrise tunnikiirusega. Kuidas saaks hulljulgeid põgenikke ohjeldada? 

Läinud pühapäeva lõunaajal märkas politseipatrull Pärnus Tallinna maanteel lähenevat mootorratast Suzuki ja andis peatumismärguande. Rattur võttis esiti küll hoo maha, ent andis seejärel gaasi. Tagaajamise käigus tõusis mootorratturi kiirus 70 kilomeetri alas ligikaudu 170 kilomeetrini tunnis.

Põgenik saadi kätte Raba tänaval loomade varjupaiga juures, kus ta konteineri ja aia vahele peitu oli sõitnud. Märganud politseipatrulli, üritas mootorratast juhtinud 39aastane mees minema sõita, ent põrkas vastu politseiautot ja kukkus. Kokkupõrke tagajärjel sai kahjustada politseisõiduki lisatuli. Kontrollimisel tuvastati mehel väärteoks kvalifitseeruv joove, mis oli tema sõnul ka põgenemise põhjus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (145)

psh 10. mai 2017 00:33
Ütlen pst! Kas läheb moderaatorile?
heiti piip 10. mai 2017 00:06
arvab, et paarisaja eurose trahvi asemel võib SÕBER öelda kihutajale...oled loll ja võid kedagi hauda saata ...vot siis see tibupoeg - kihutaja ALLES HAKKAB MÕTLEMA või? Mõjub paremini? Mehikesel- kihutajal ei ole ju kolbas mõtlemisvõimet , peake nõnna kiilas väljast ja seestpoolt.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS