Maailm

USKUMATU: nunn hankis preestritele seksiks lapsi (30)

Toimetas Aadu Hiietamm, 9. mai 2017, 04:00
Foto: AP / Scanpix
Argentinas vahistati nunn Kosaka Kumiko (42), keda süüdistatakse viiele preestrile seksuaalseks kuritarvitamiseks kurtide laste hankimises, vahendab Stern Online. 

Jaapanis sündinud Argentina kodanik Kosaka Kumiko töötas riigi lääneosas Lujan de Cujos kurtide laste koolis. Juba eelmise aasta novembris vahistas Argentina politsei viis preestrit, keda süüdistatakse paari tosina kurdi lapse seksuaalses kuritarvitamises.

Uurimise ajal toimunud ülekuulamistel tunnistas üks endine õpilane, et aastatel 2004–2012 koolis töötanud nunn Kosaka Kumiko aitas preestreid seksiohvrite valimisel. Tunnistaja sõnul rõhutasid preestrid alati, et tegemist on mänguga. Tegelikult tähendas see mäng aga oraalseksi või nii anaalset kui ka vaginaalset vägistamist, mis sageli tõi kaasa verejooksu. Tihti toimusid vägistamised kooli kabelis Püha Neitsi Maria pildi all. Ühe vahistatud preestri toast leiti läbiotsimisel 30 000 euro väärtuses pornoajakirju.

Nunn Kosaka Kumiko sundis preestrite ohvreid kandma mähkmeid, et verejäljed nähtavaks ei saaks. Pärast vahistamist ootab nunn oma saatust Mendoza naistevanglas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee