Eesti uudised

MMSi promoja Janika Veski: "Kuuuurija" luuras mind drooniga! (2)

Geidi Raud, 8. mai 2017, 04:00
Filmiti:«Kuuuurija»: drooniga filmiti Janika Veski maja. Kui Veski üritas droonilennutajate autonumbrist pilti teha, siis teda takistati.Foto: Kaader «Kuuuurijast»/ Alar Niilov
Kloordioksiidi ravimina propageerimisega avalikkuse tähelepanu pälvinud Janika Veski vaatas möödunud nädalal oma koduaknast välja ja nägi seal lendamas drooni, mille kaamera filmis tema maja: tegu oli "Kuuuurija" saate mehitamata lennuriistaga.

Saate autor Katrin Lust on juba seitse kuud uurinud, kuidas Janika Veski soetas endale võileivahinna eest maja. "Tegime Pirital sellest kinnistust droonivõtteid, et televaataja saaks paremini aru, kus see kinnistu asub ja miks ta nii kallis on," selgitas ta.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

8. mai 2017, 21:08
"KUUUURIJA": kadunud 4 miljonit krooni ja hävitatud kohtutoimik
8. mai 2017, 16:23
"Kuuuurija" täna: kuidas omandada miljonikinnistu Tallinnas poolmuidu?
7. mai 2017, 15:28
MMS-i promoja Janika Veski: mind luurati drooniga

2 KOMMENTAARI

a
ab 8. mai 2017, 07:57
kuurijal on ka vahel head saated, aga ka kuskil on piir, droonitajal vedas, et eestis elab, kuskil lähiriigis oleks droon alla tõmmatud ja droonijaga kohtutee ettevõetud kui just pimedat poleks tehtud!
l
Lendav Kohviveski 8. mai 2017, 07:22
Janika võiks pigem kaaluda võimalust, et teda jälgivad tulnukad. Nimelt planeedil Omega X on MMS keelatud. Seega ainus pääsetee on aatomiteks lahustumine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee