Eesti uudised

Voodihaige ema koju surema jätnud poeg tunnistas oma süüd

Denes Kattago, 5. mai 2017 04:00

5 KOMMENTAARI

2
25 eurot/ 5. mai 2017 10:19
On hooldaja tasu...pojal ..+pension emal... Väga raske on 24/7 hooldada + pampers+rohud + arstil käimine v koduvisiit... Hooldekodud on kallid ja erihooldekodud on 400 inimest järjekorras... Yheski põhjamaa riigis ei ole sellist seadust On riiklikud ja midagi juurde ei pea maksma Soysiaalsysteem on väga viltu
p
5. mai 2017 13:20
Perekonnaseadusega on hoolduskoomus nii suureks aetud, et pole mõeldavgi, et üks inimene need kohustused täita suudaks, kui juhtub ühel ajal mitu inimest hooldada olema. Põgene parem Eestist võimalikult kaugele.
n
noojah/ 5. mai 2017 07:10
Vaateme nüüd juhtumit teisest küljest - voodihaige, ligi 60 aastane mees, kes peab voodihaiget 24h hooldama, söötma, ravima, endal oskused puuduvad. Teadupärast 60 aastased peavad ka tööl käima või piisaks äraelamisest kuus saadavast 19 euriset toetusest? Alles hiljuti avaldati juhtum Tartumaa emast, kes hooldas oma voodihaiget poega, ema tundus kokkukukkumise äärel olevat. Lisaks pidi ema ka tööl käima. Nälga ju ei taha surra.
j
Juulius küüniliselt/ 5. mai 2017 05:37
Võtame loo kokku. Mehel on oma voodihaige ema ülalpidamiskohustus, mis ilmselt ei tee rõõmu. Oma tegevusega põhjustab ema surma. Karistuseks 1 aasta ja 3 kuud tingimisi 2 aasta ja 6 kuu katseajaga . Lisaks tuleb tasuda kulud umbes 1000 eurot. Tegu on tehtud, ema enam turjal ei ole, karistust ka ei ole, kuna ilmselt mehel sissetulekut ei ole, siis kulude tasumine lükkub ka kaugesse tulevikku. Varajasemalt on teda karistatud, nii et teadmised on head oma õigustest. Lihtne moodus saada vabadus kätte . Küll mees juba teadis, et midagi koledat teda ei ähvarda.
Küsimus - mida pidi mõtlema mehe ema nende päevade jooksul, kui oli voodis oma ekskrementide sees, söömata-joomata, külmas toas?
s
5. mai 2017 13:25
Sina ära oleta, kui ei tea, mis tunne on näha lähedasi väljapääsmatusse olukorda panduna riigi poolt! Pigem juba eutanaasia, kui elu sellises riigis, kus inimesed kohustuste ja maksudega tapetakse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee