Maailm

USKUMATU! keskkooli koristaja vägistas 16aastase õpilase (66)

Toimetas Aadu Hiietamm, 5. mai 2017 04:00
Jessica GalyoFoto: Politsei
USAs Tennessee osariigis nõuavad 16aastase koolipoisi vanemad kohalikelt haridusametnikelt 4,5 miljonit dollarit moraalse kahju hüvitamiseks, sest nende poeg langes koolis vägistaja ohvriks, vahendab Knoxville News Sentinel.

Sündmused hakkasid arenema mullu augustis, kui Midway keskkooli 29aastane koristaja Jessica Galyon alustas lähenemiskatseid 16aastasele koolipoisile. Ta nõudis õpilaselt välja telefoninumbri ja soovis saada Facebookis tema sõbraks. Seejärel saatis koristaja telefoni teel poisile kahemõttelisi lühisõnumeid, kuigi viimane andis selgelt mõista, et ei kiida niisugust suhtlust heaks.

Abielus olev Jessica Galyon otsustas aga edasi minna. Ta kutsus koolipoisi 16. septembriks hotellituppa, et astuda seal temaga suguühtesse. Poiss keeldus.

Paraku ei lõppenud tema kannatused sellega. Koristaja hakkas teda koolimajas jälitama ja viis ta ühte kooliruumi, kus vägistas poisi tundide ajal. Pärast seda nõudis koristaja, et koolipoiss ei räägiks juhtunust kellelegi, sest muidu jääb ta ilma tööst, mehest ja lastest.

Vanemate esitatud kohtuhagis rõhutatakse, et Jessica Galyon tekitas nende pojale sügava hingelise trauma, sest ta polnud varem seksuaalvahekorras olnud. Samuti teadis juhtunust kogu koolipere. Õpilased ja õpetajad narrisid koristajaga seksuaalsuhtes olnud koolipoissi. Nad nimetasid Jessica Galyoni tema tüdrukuks. Üks õpetaja aga ütles poisile, et kadestab teda, sest oleks samuti tahtnud koristajaga magada.

Poiss ei suutnud narrimist välja kannatada. Ta jäi koduõppele ja vajas psühholoogi abi.

Alles kuu pärast vägistamist rääkis üks õpetaja juhtunust kooli juhtkonnale. Jessica Galyon vahistati tänavu 23. veebruaril, kuid vabastati 15 000 dollari suuruse kautsjoni eest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee