Eesti uudised

Ministrite Brüsselist kojutoomiseks võeti lennuk Stockholmi liinilt, mille reisijad toimetati Tallinnasse alles täna hommikul (79)

Delfi / Õhtuleht, 4. mai 2017 11:34
Nordica lennuk.Foto: Aivo Kallas / KliffKlaus
Stockholmist eile Tallinna lennata soovinud reisijad jäid pika ninaga, sest neile mõeldud lennuk suunati Brüsselisse.

Tallinnast väljuma pidanud lennukiga oleks Brüsselis oodanud inimesed ka tagasi toimetatud, kuid lennuki rikke tõttu tuli kasutusele võtta plaan B.

Nordica esindaja Toomas Uibo ütles Delfile, et lendude ümberkorraldamisel, mis on tingitud halbadest ilmastikuoludest või lennuki tehnilisest rikkest või mõnest muust ettenägematust asjaolust, lähtub Nordica alati printsiibist, et muudatused tooksid kaasa võimalikult väikeses mahus ebamugavusi reisijatele.

Stockholmist õnnestus Uibo sõnul eile üks inimene siiski teise lennuettevõttega Tallinna toimetada, kuid ülejäänud pidid öö Arlanda hotellis veetma ning jõudsid koju Nordica tänahommikuse lennuga.

Refereeritud artikli täisteksti loe Delfist.

Vahejuhtum tekitas lugejates küsimusi, kas Brüsselis olevad ministrid on tõepoolest tähtsamad kui tavainimene. Mis seisukoht on valitsusel?

"Lennu ümberkorraldamine oli lennufirma Nordica otsus ja nad on seda põhjendanud asjaoluga, et Brüsselis oli ootel rohkem inimesi kui Stockholmis," kommenteeris valitsuskommunikatsiooni direktor Urmas Seaver Õhtulehele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee