3
fotot
PUNASTE KATUSTE VAHEL: vaatamata väärikale ja kaunile asukohale ei leia erakond oma hoonele lihtsasti ostjat. (Stanislav Moškov)

Finantsraskustes valitsuse juhtpartei otsustas juba möödunud aastal võlgade katteks maha müüa oma Tallinna vanalinnas Toom-Rüütli tänaval asuva kinnistu. Seni pole see neil aga õnnestunud. 

Keskerakonna avalike suhete juht Andre Hanimägi ütles, et kuna läbirääkimised hoone müügi osas käivad, ei saa erakond arutada müügiprotsessi detailselt. “Hetkel on meie plaan hoone kindlasti müüa ja juhindume esialgu sellest. Loodetavasti saabub müügi osas täielik selgus suve alguse poole.”

PUNASTE KATUSTE VAHEL: vaatamata väärikale ja kaunile asukohale ei leia erakond oma hoonele lihtsasti ostjat. (Stanislav Moškov)

Hanimägi lisas, et veel on selgusetu, kas järgmise peakorteri ostab erakond välja või võtab üürile. “Kuid peame mõistlikumaks ruume rentida,” ütles ta.

Toom-Rüütli tänaval asuva Keskerakonna hoone kasuks räägivad ajalooline väärikas keskkond ja kadestusväärsed naabrid. Näiteks Stenbocki maja jääb sealt kaheminutilise jalutuskäigu kaugusele, Toompea lossi kõnnib viis minutit.

Postimehe palvel Keskerakonna peakorterit hinnanud LVM Kinnisvara ekspertide hinnangul on kinnistu väärt vähemalt kolm miljonit eurot.

Jaga artiklit

2 kommentaari

K
korruptsioonipealinn  /   18:33, 3. mai 2017
Kes küll tahaks kriminaalse ja kremlimeelse keskerakonna lagastatud kinnistut osta?
I
IRW  /   18:01, 3. mai 2017
See hoone on kesikuk u s t ja kitses i t t a nii täis et keegi ei taha seda

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis