Eesti uudised

DROONIFOTOD | Keskerakonna vanalinna kinnistu müük venib (2)

Geidi Raud, 3. mai 2017, 16:58
PUNASTE KATUSTE VAHEL: vaatamata väärikale ja kaunile asukohale ei leia erakond oma hoonele lihtsasti ostjat.Foto: Stanislav Moškov
Finantsraskustes valitsuse juhtpartei otsustas juba möödunud aastal võlgade katteks maha müüa oma Tallinna vanalinnas Toom-Rüütli tänaval asuva kinnistu. Seni pole see neil aga õnnestunud. 

Keskerakonna avalike suhete juht Andre Hanimägi ütles, et kuna läbirääkimised hoone müügi osas käivad, ei saa erakond arutada müügiprotsessi detailselt. “Hetkel on meie plaan hoone kindlasti müüa ja juhindume esialgu sellest. Loodetavasti saabub müügi osas täielik selgus suve alguse poole.”

Keskerakonna peakontor Tags: Keskerakond. Peakontor.Foto: Stanislav Moškov

Hanimägi lisas, et veel on selgusetu, kas järgmise peakorteri ostab erakond välja või võtab üürile. “Kuid peame mõistlikumaks ruume rentida,” ütles ta.

Toom-Rüütli tänaval asuva Keskerakonna hoone kasuks räägivad ajalooline väärikas keskkond ja kadestusväärsed naabrid. Näiteks Stenbocki maja jääb sealt kaheminutilise jalutuskäigu kaugusele, Toompea lossi kõnnib viis minutit.

Postimehe palvel Keskerakonna peakorterit hinnanud LVM Kinnisvara ekspertide hinnangul on kinnistu väärt vähemalt kolm miljonit eurot.

Samal teemal

8. august 2018, 17:59
GALERII | Keskerakond avas Narva maanteel uue büroo
1. veebruar 2017, 04:00
Keskerakond tellib müüki pandavale kinnistule hindamise
7. detsember 2016, 14:41
Kui suure summa teenib Keskerakond peakorteri müügist?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee