Eesti uudised

Kaido Padar lahkub TS Laevadest erasektorisse 

Toimetas Marge Sillaots, 2. mai 2017 15:27
Foto: Alar Truu
Mandri ja suursaarte vahel opereeriva laevandusettevõtte TS Laevad OÜ juhatuse esimees Kaido Padar otsustas vastu võtta uue väljakutse ja liikuda erasektorisse. 

Padari sõnul on viimased 1,5 aastat olnud põnev ja pingeline aeg, mis on andnud nii temale kui ka kogu TS Laevad meeskonnale tugeva kogemusepagasi edaspidiseks. "Minu pikaaegne unistus on olnud panna end proovile erasektoris. Nüüd sain väga hea pakkumise ja soovin edasi liikuda  panustades Eesti ühe vanema ja edukalt toimiva eraettevõtte arengusse. Ma arvan siiralt, et Eesti majanduse tugevus saab püsida just väike- ja keskmise suurusega eraettevõtetel," rääkis Padar, kelle uueks töökohaks saab Eesti Talleks AS.

"Kaido panus on olnud hindamatu Tallinna Sadama jaoks uue äri käivitamisel ja teenuste arendamisel. Täna on ettevõte väga heas seisus ning saavutatud teatav stabiilsus. Täname Kaidot tema panuse eest ja soovime talle edu uues valdkonnas uute töövõitute saavutamisel," kommenteeris Tallinna Sadama juhatuse esimees ja TS Laevad nõukogu esimees Valdo Kalm.

Kaido Padar asub Eesti Talleksi juhatuse esimehe kohale alates 1.augustist, sinnani jätkab ta tööd TS Laevad juhatuses, et aidata kaasa parvlaevaliikluse  sujuvale teenindamisele tihedal suveperioodil. Lähiajal kuulutab Tallinna Sadam välja tütarettevõttele uue juhatuse esimehe otsingu.

Samal teemal

04.04.2017
Äsja Eestisse jõudnud parvlaev Piret vajab juba parandustöid
03.04.2017
ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Parvlaev Piret jõudis koju, kuid vajab juba esimesi parandustöid
10.01.2017
Padar: kaid pole uute parvlaevade jaoks lühikesed

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee