Herman Simm (Kaitsepolitsei)

Riigireetur Herman Simm taotleb riigilt õigusabi, et vaidlustada riigikohtus kohtumäärused, millega teda ei vabastatud enne tähtaega vanglast.

Simm (69) esitas riigikohtule taotluse riigilt õigusabi saamiseks, kuna ta tahab vaidlustada seal kohtumäärused, millega teda enne tähtaega ei vabastatud, vahendb ERR-i uudisteportaal.

10. aprillil jättis Tartu ringkonnakohus muutmata maakohtu määruse, millega Simmi vanglast ei vabastatud.

Ringkonnakohus märkis, et Simm on toime pannud erakordselt raske kuriteo Eesti vabariigi vastu. "Seetõttu riivaks tema praegune vangistusest tingimisi enne tähtaega vabastamine oluliselt ühiskonna õiglustunnet ega oleks kooskõlas karistuse mõistmise üldiste eesmärkidega," kinnitas kohus.

Jaga artiklit

56 kommentaari

K
kuulge kommneteerijad   /   03:06, 4. mai 2017
kogu KaPo on töötavat kgb olnud täis ja ministrid , kes kaotasid riigisaladusega portfellid jne. , KaPo pikendas riigisaladuse luba Herman´ile . Kas pole huvitav ja sisuliselt reformi toetanud isiku panid kinni reformarid - st. , et vähe toetas või oli parem koristada ja salastada kohtumaterjalid (millised ei sisaldanud ju midagi erilist, sest pidevalt rõhutati, et tegu oli vananenud andmetega ja kartus oli kellegi nimede väljatulek. eks siis 61 aasta pärast umbes saate lugeda , mis tegelikult toimus kuigi demokraatlikus riigis pidanuks olema riigi saladuse osa mittepuudutav osa jätta kohtumaterjalides vabalt tutvumiseks!
J
JUBA SÕNA  /   20:25, 3. mai 2017
simm ajab oksele. simm sa oled reetur ja ka su järgmised põlved kannatavad. sa oled väga vastik. mina ei laseks sind iialgi vanglast välja. sa ei tunne ka süüd.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis